Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám megkért, hogy mutassam...

Anyukám megkért, hogy mutassam meg a "melleim" a barátjának! Hogy kérhet ilyet?

Figyelt kérdés

2 éves korom óta van kapcsolata ezzel a férfival,de most döntöttek mindketten úgy,hogy kilépnek a házasságaikból és együtt próbálnak élni.

Én úgy gondoltam,hogy jóban vagyok a "barátjával",de ez nagyon rosszul érint.

A nővérem 16,most van az első komoly kapcsolata és így került állítólag szóba a téma,hogy ők,hogy védekeznek satöbbi és hogy én is kezdek érni és milyen,kis hegyes,feszes cicijeim vannak.

Anyám úgy hozta szóba ezta kérést séta közben,mintha csak az esti vacsiról diskurálnánk.

Anyummal mindig is jó volt a kapcsolatunk és mindig okosan kezelt mindent.

Én fújom fel ezt a dolgot?

Ez tényleg nem nagy dolog?

14L


2009. szept. 11. 19:12
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
93%
"...szép ki hegyes cicijeid vannak és mutasd meg a barátjának" , így? ez elég durva...
2009. szept. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
91%
Nem Te fújod fel, ez nagyon gáz! Tartsd távol magad a témától, anyukád sem százas, ha ilyet mondott.
2009. szept. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
91%
Sehogy. Egyáltalán nem fújod fel, józan ésszel az ember nem mond ilyet a lányának. Nem kell megmutatnod a melledet senkinek. Pláne anyukád barátjának nem. Nem akarlak anyukáddal összeugrasztani, de ha még egyszer előhozza a "kérést" szaladj, és meg se állj egy felnőtt rokonig (apukád, nagyszülők, valaki) és kérj tőlük segítséget!!! Ez NEM normális kérés!
2009. szept. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
90%
Vigyázz,hogy ha tényleg összeköltöznek,ne molesztáljon a pasas.Anyukád biztos nem fog megvédeni!
2009. szept. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Én nem értem.

Anyukám tényleg olyan okos és becsületes és nem tudok rá semmi rosszat mondani,nem egy buta családban élünk és nem vagyunk kisebbség se,ahol ez gyakrabban megesik.

A barátja is egyetemet végzett és nem volt soha ilyen beteg rontsuk meg a gyerekeket viselkedése.

Azt mondja ez nem nagy dolog.

2009. szept. 11. 19:29
 6/27 anonim ***** válasza:
88%
Nehogy megengedd.Ha piszkál majd a hapsi akkor szólj apukádnak vagy végső esetben a suliban egy tanárnőnek.Nagyon ugy látszik hogya pasasban nem szabad megbizni.Egy rendes ember ha anyukád mondaná neki azt mondaná hogy nem de ha azt mondjahogy igen akkor ott van valami baj és az anyukádnak is.
2009. szept. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
88%
És mégis hogy gondolja anyukád azt a megmutatást?Oda állsz a pasi elé és felhúzod a pólód hogy na tessék vagy mi?
2009. szept. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
89%
Férfi vagyok, de én magam utasítanám rendre a barátnőmet, ha ilyesmit hozna szóba. Magam is zavarba jönnék. Anyád eléggé el nem itélhetően bután viselkedett!
2009. szept. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
90%
Lehet , hogy csak viccelt anyukád, viszont ha komolyan gondolta, akkor ez abnormális dolog, anyukád barátja se lehet komplett ha meg akarja nézni, lehet, hogy ő kérte anyukádat meg, hogy beszéljen rá téged, én óvakodnék, anyukád barátjától, ha meg bármivel próbálkozik fel lehet jelenteni...
2009. szept. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy téged ez zavar. Ráérsz akkor támadni, ha a szép szóból nem értenek.
2009. szept. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!