Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » De hogy kérhet ilyet?

De hogy kérhet ilyet?

Figyelt kérdés

Mikor megismerkedtünk 50-55 kiló voltam,párom 80.Kb másfél év után elkezdett hizni,mostanra plussz 30 kiló.(én még mindig 50-55 kiló).Nagynehezen rávettem normálisabb evésre,minimális mozgásara (irodai melo meg kocsival mindenhová mellett).

Erre tegnap kifakad,hogy akkor én meg hizzak 10 kilót,ugy jobban tetszenék (170 centihez vagyok ennyi),ha neki meg fogynia kell,különben befejezte a fogyokurát...

Hát de könyörgöm,én kb 12 éves korom óta ennyi vagyok,ő igy "kapott",én viszont nem őt.

Fer amit kér? (bár hiába kéri,hizásra képtelen vagyok)

N


2010. aug. 2. 06:41
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

"desokbaromságot össze hordtál utolsó válaszoló...

tényleg idejár elég sok dagadt válaszoló,eszméletlen...még a végén én érzem magam rosszul,mert nem zabálok unalmamban... "


Ezt szebben nem lehetett volna? Segíteni akart,erre te lábtörlőnek nézed.Lehet,hogy vékony vagy,de hatalmas tapló!

2010. aug. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
53%
bocsánat, hogy ledagadtozok egy dagadt embert... érzem ám a bunkóságot a dologban. Miért olyan nagy baj, hogy nevén nevezzük a dolgokat...? De unom már ezt a polkorrekt képmutatást!
2010. aug. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

19:29

Te pedig egy barom vagy.Nem kell megsértődni,csak nevén neveztem,ami vagy!

2010. aug. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
0%
Látom a lelkedig hatolt az írásom...hát...sportolj többet, én azt mondom :)
2010. aug. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Sosem venném a lelkedre,ami tőled jön,annál igényesebb vagyok :) Egyébként nagyon mellé találtál.Rajtam nincs felesleg,pont ezért nem értem,hogy miért kell így leszolni azt,akin van.Az intelligencia nem súly kérdés,erre itt vagy élő példának.
2010. aug. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:

a tulsulyos embert nem nevezhetem dagadtnak,kövérnek,bezzeg a sovány embert rögtön anorexiásnak titulálják...

hol az egyenjoguság...

2010. aug. 23. 19:59
 37/37 anonim ***** válasza:
Nem egyenjoguságra kell törekedni,hogy aztán kölcsönösen sértegethessük egymást,hanem elfogadásra! Te meg akarod változtatni a párod,de a kritikát nem viseled el.
2010. aug. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!