Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérhet-e tőlem ilyet a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérhet-e tőlem ilyet a párom?

Figyelt kérdés
A lényeg az,hogy a párom szeretné ha aktív résztvevője lennék a szexnek,és ezt úgy érti hogy lehetnék én felül többet.Na most ezzel a kéréssel semmi baj,csak én már mondtam neki hogy abban a pózban nem élvezem a szexet,a másik az hogy kisbabát várok és nehezemre esik és kellemetlen így mozogni.Nem tudom hogy hogy reagáljak erre a kérésére!Tartsam tiszteletben amit kér,hiszen egy pár vagyunk és tegyem meg annak ellenére hogy ez nem nagy dolog de én nem szívesen teszem meg mert nem jó nekem úgy,vagy mondjam hogy én ezt nem szeretném és hagyjam figyelmen kívül a kívánságát???Mit tegyek?
2009. dec. 17. 10:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Mondd meg, hogy babát vársz és kényelmetlen. Majd a gyerek után küldhetitek úgy, de egyelőre a babának se jó.
2009. dec. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Egyet értek az elöttem szólóval! Ezt a párodnak meg kell értenie!
2009. dec. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

Te magad mondtad: egy pár vagytok. Márpedig a pároknak tiszteletben kell tartani egymás véleményét, szokásait, érzéseit. Nem csak neked az övét, hanem neki is a tiédet! Ez vonatkozik a szexre is, nen kényszeríthet számodra kellemetlen dologra csak azért mert neki most úgy kényelmesebb, és mert egy pár vagytok. A párja vagy, nem a szexuális segédeszköze. Főleg ha még kisbabát is vársz, minden ép ember megérti ha nem szeretnéd.

A szex lényege a kölcsönös örömszrzés. Érted, a kölcsönös.

2009. dec. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 kolosszus22 ***** válasza:
100%

A párodnak azért részben igaza van.

Én sem szeretem a tunya nőket szexben. Bár az is érthető ha az a póz neked nem jön be.

Azonban nem csak akkor lehetsz aktív, ha te vagy felül, szinte minden pózban lehet aktív egy nő is.

A babáról meg annyit, hogy semmi baja sem lesz, nem fog neki ártani.

2009. dec. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen,én pont ezért tettem fel a kérdést mert egy pár vagyunk,és tiszteletben kell tartanunk a másik kérését.Csak éppen nekem ez nem jó,ő meg ezt tarthatná tiszteletben.Azonkívül tudom,látom,érzem hogy neki is mindig jó a szex,nem is értem akkor mért vágyik ilyenre?!Úgy látszik unja hogy mozognia kell.Viszont ha unja,akkor nem élvezi.Ha meg nem élvezi,akkor bajok vannak...Én nem vágyom más pozícióra,ha az ahogy van az jó és élvezetes.De szerintem ez az egészséges felfogás.Vagy tévedek?
2009. dec. 17. 11:26
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nem adod bele a szíved lelked. Nem vagy kiforrott szexuálisan és legjobban ez hiányzik neki. Ha már egy pár vagytok, akkor azért mindketten hasonlóan annyit kéne mozogni.


Most a terhesség az más dolog. De ha eleve nem úgy állsz a szexhez az gáz.

2009. dec. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
38%

Teljesen igazad van. Ő azt akarja, hogy még ennyit se kelljen dolgoznia ugyanazért az élvezetért.

Mellesleg én szívesen lennék a pasid! :P

2009. dec. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Most a SZERETKEZÉSRŐL beszélek,ami merőben más mint a kefélés.Előbbinél az ember nem fog kérni mindenfélét,mert a vágy,az élvezet miatt,úgy lesz jó és teljes az egész ahogy van.Nem lusta vagyok,terhesség előtt fetrengtünk össze-vissza,váltogattuk a pózokat,élveztünk mindent,most ez korlátozott lett sajnos.De nem tudom mért baj ha nem szeretek felül lenni.Ez csak dugásnál baj,mert akkor az egyik fél nem élvezi a szexet és olyan pózt akar amiben ő tutira élezni fogja.

De legalább tudom hogy a párommal eddig csak keféltünk semmi több...

2009. dec. 17. 11:53
 9/13 anonim ***** válasza:
78%

Igen, kérhet tőled ilyet. Te pedig mondhatsz neki nemet.


Az én véleményem az, hogy a változatosság gyönyörködtet, ám ha neked ez kellemetlen, akkor miért is tennéd meg? Az együttlét mindkét fél gyönyörét, kielégülését kell, hogy szolgálja. Ha nagyon nem jó, akkor persze, hogy nem mész bele. Ha csak fenntartásaid vannak, vagy félelmeid, akkor azokról lehet beszélgetni, esetleg kölcsönös kompromisszumokat kötni. ("Egyszer neked, egyszer nekem...") A fontos a kölcsönösség, a folyamatos párbeszéd, ne üljetek rá a problémáitokra, mint egy tojásra, mert ami idővel kikel belőle, az inkább olyan, mint az Alien, és nem egy aranyos kiscsibe. :|

2009. dec. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nincs igazad. Párod azt szereti hogy te vagy felül, mit szolnál ha azt mondaná, hogy na, ő többet nem lesz felöl, mert ő azt nem szereti?? Neked aszeretkezés abból áll hogy te csak fekeszel és csak a apárod csinálja?? Az is szeretkezés ha vadul szexeltek hátulról ha a pároddal csinálod, szerelemből. Biztos egy fadarab vagy az ágyban.


2009. dec. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!