Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az rendben van ha a család...

Az rendben van ha a család férfi tagjai egész nap boxerban vannak itthon?

Figyelt kérdés
A férjem és a 2 fiam az udvaron egész nap boxeralsóba dolgoznak ebédhez vesznek fel azért pólót
2020. júl. 4. 11:51
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
78%
Mondjuk kérdező, mi a baj a boxerrel, pont annyit takar vagy többet, mint egy úszónadrág. Mégis kit zavarna, hogy a saját kertjében miben van az ember? A strandon is felsőt adnál rá?
2020. júl. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
40%
Max. csak ketten tudják eddig itt, hogy ez igénytelenség?
2020. júl. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
71%

Miért lenne igénytelenség?


Ha koszos ruhában van akkor persze az, de simán csak melege van szerencsétleneknek.

2020. júl. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
43%
Nekem a 70 éves faterom alsónadrágban járkál itthon, nem normális dolog, én rosszul vagyok tőle.
2020. júl. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
87%
Hát az én férjem fiatal, és én is az vagyok. Beb**szna, ha nem akarnám látni alsóban :)
2020. júl. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem semmi baj nincs ezzel. Anno a tesóim is nyáron maximum egy gatyát vettek fel vagy boxert vagy fürdőgatyát meg esetleg egy atlétát és ennyi. Én magam is egy rövid shortban voltam vagy fürdőruhában ha felvolt töltve a medence, akkor csobbantam egyet, aztán napoztam, meg simán fürdőruhában nyírtam anno a füvet is. Mióta párommal élek azóta itthon én is kegyetlen lengén öltözködöm, egy fürdőruha, esetleg egy nagyon bő felső ha nem akarom hogy a nap szét égesse a bőrömet és így tevékenykedek a kertben. Most itthon hagy legyek már abban amiben akarok. Nyilván nem nudizok kint amit simán megtehetnék, de nem teszem mert tekintettel vagyok a szomszédaimra főleg hogy kisgyerekek is vannak. De ők is sokszor csak egy gatyában vannak, a nők is bikinifelsőben és shortban, most ebben nincs semmi szerintem. Utcára nyilván nem így megyünk ki.
2020. júl. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
35%
Azért ne hasonlítsuk fürdőruhához! Mert semmi köze a fürdőkhöz.
2020. júl. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
40%
Kertbe a férjem meg a fiaim nem mennének ki alsóházában, de itthon minden további nélkül abban vannak a nap nagy részében. Meleg van, semmi gond nincs ezzel szerintem. Kintre nekem is fura lenne.
2020. júl. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
16%
ma 13:06 két üzenet egy időben
2020. júl. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
45%
Alsógatyában, csak a telefon megint okosabb akart lenni 😂
2020. júl. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!