Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az rendben van ha a család...

Az rendben van ha a család férfi tagjai egész nap boxerban vannak itthon?

Figyelt kérdés
A férjem és a 2 fiam az udvaron egész nap boxeralsóba dolgoznak ebédhez vesznek fel azért pólót
2020. júl. 4. 11:51
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
48%

#18 Ha lakásban abban vannak, kertben miért baj? Lakásban jobban és valószínű többször látod őket.

Jó. Van a kispolgári mentalitás. Alkalmazkodi kell, a többi kispolgárhoz.

2020. júl. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
89%

Én nem látok nagy különbséget, különösen távolról, az utcáról:

Ez boxer:

[link]

Ez egy fürdőgatya:

[link]

Ez boxer:

[link]

Ez fürdőgatya:

[link]

2020. júl. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
52%

#22 Kit érdekel, hogy távolról az utcáról mit látnak???

Hírességek egyedi átka ez.


Ha el megy valaki fürdőbe, arra testileg és lelkileg felkészül. Ahogy egy turázásra is.

2020. júl. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
75%
Hát én eléggé szemérmes vagyok, már-már prűd, de ebben még én sem látok semmi kivetnivalót. A boxereim legfeljebb az anyagukban különböznek a fürdőnadrágomtól, sőt az utóbbinak még rövidebb a szára.
2020. júl. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
77%
Ha ez zavar, akkor strandra se menj, mert ugyanannyit takar a fürdős cucc, mint az alsónemű, csak más anyagból van. Nem szívesen lennék a férjed vagy a fiad, hamár ilyenen is problémázól. Ezt nőként írom.
2020. júl. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
53%
Én személy szerint egész nap boxerban és pólóban vagyok ha jön valaki akkor is, évszaktól függetlenül nekem személy szerint így kényelmes meg a melegben amúgy sincs semmi értelme nadrágban lenni. 23/F
2020. júl. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
31%
Engem zavar. Szoktam mondani a férjemnek (és a kamasz fiának, amikor velünk lakott), hogy én sem bugyiban mászkálok itt, úgyhogy öltözzenek fel. Elég egy bermuda naci. A boxer az alsónadrág, fehérnemű. Én sem melltartóban és bugyiban grasszálok itthon.
2020. júl. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
51%

Miért kellene az étkezéshez felöltözni?

Étterembe mentek?


Általában kamaszok szoktak feltenni ilyen kérdéseket.

Felnőtteknek,szülőknek túl kellene jutni azon,hogy attól is zavarba jönnek ha a saját gyereküket látják fehérneműben.

Otthon,miért ne?

2020. júl. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
34%

#28 Otthon csámcsoghat is?


Pont csak azok látják és hallják otthon, akik számítanak.


Ha itthon alsóban mászkálnék, természetesen étterembe sem zavartatám magam. Nem közszemérem sértés. Jó elegáns étermekben van dress code. Az más.

2020. júl. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából minden étteremben alap feltétel a teljes ruházat. Viszont otthon hadd legyen már kényelemben valaki.


Engem sosem zavart.

2020. júl. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!