Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az rendben van ha a család...

Az rendben van ha a család férfi tagjai egész nap boxerban vannak itthon?

Figyelt kérdés
A férjem és a 2 fiam az udvaron egész nap boxeralsóba dolgoznak ebédhez vesznek fel azért pólót
2020. júl. 4. 11:51
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
29%
#30 Ha nincs kifüggesztve látható helyre, nem kérhető számon. Inkább félszáz vadidegenre nem vagyok tekintettel, mint a családtagjaimra.
2020. júl. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
8%
Amúgy van az afrikai nadrág és felső is, szelős anyagból, abban kertben, mivel nem éget a nap, és más okból is kevésbé van meleg.
2020. júl. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
79%

#29


Számomra nagyon rideg egy olyan család,ahol azt nézik kajálás közben milyen ruhában vagy.

Ha nyár van,és meleg van,miért ne ehetne otthon az asztalnál gatyában?

Otthon vannak,családi közegben,nem idegenél vannak vendégségben,illetve nincsenek náluk vendégek.


Mondjuk nálunk kötelező családi vacsora sincs,sosem eszünk együtt,mindenki akkor eszik,amikor szeretne.

Nekem nem tetszik ez a nagy szabálykövető dolog.Olyan ridegen hangzik.

2020. júl. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
21%

#33 Nem szabály követés. Tekintettel lenni a másikra, szereteink esetén civilizációs alap.


Majd, vakargatja a tőkeit a pasi az asztalnál, a nő is oda fingik az asztal mellé. Hisz, a bélszél visszatartása esetén, szétdúranhattnak a belei.

2020. júl. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem te félreértettél dolgokat.

A kevés ruházat nem egyenlő az igénytelenséggel,és azzal,hogy valaki odafingik az asztalhoz.

Te valami nagyon proli képet képzeltél el.


Nem arra gondolok,amikor a prolik koszos kézzel összefogdosnak mindent.

De nyáron,melegben,nem értem mi azzal a baj,ha valaki nem öltözik ki egy étkezéshez.

2020. júl. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
83%

Én úgy gondolom,amikor az ember eszik,érezze kényelmesen magát,legalább otthon.

Na már most egy 40 fokban,enni a meleg ételt nem kellemes alapból sem.

Lehet így jobban esik nekik.

2020. júl. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Alábbi kérdésben meg a pucér anya szét van oltva.
2020. júl. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
70%
Oké legyen az, hogy inkább ne dolgozzanak kint hanem maradjanak otthon overálban. Téma lezárva.
2020. júl. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!