Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Konzervatív házasság ?

Konzervatív házasság ?

Figyelt kérdés
Most egy kicsit a férfiakhoz szólna a kérdésem . A férjemmel 1honapja házasodtunk össze (persze a vírus miatt elég szarul sikerült de ez már lényegtelen. ) és úton van már a baba . A férjem elég konzervatív és ő nem szeretne ha én dolgoznék mert ő úgy gondolja h egy nő ne dolgozzon , mert majd ő megteremti a pénzt meg azt az egzisztenciát ami kell. Viszont úgy érzem h én így meg egy ingyenélő kis senki vagyok. Tényleg ennyire fontos h egy nő ne dolgozzon ?
2020. júl. 5. 20:57
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
91%
Most pár evig ugyse melozol majd nem? Elotte dolgoztal?
2020. júl. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Te mit akarsz? Ha neked fontos hogy legyen saját jövedelmed, munkád a házon kívül, ha nem teljesedsz ki az otthonteremtésben, ha vannak karrierterveid vagy szereted a munkát, akkor ne maradj otthon mert megkeseredett leszel. Ha csak azért gondolod hogy ingyenélő leszel mert mások azt gondolnák de te boldog lennél a gyerekkel meg a háztartással akkor nyugodtan engedd el mások mit gondolnak.


Bár az engem is megdöbbent hogy ezt esküvő és teherbeesés után sikerült megkérdezni, ha azért mert akkor közölte ezt az álláspontját amikor már “megfogott” az nagyon riasztó jel.

2020. júl. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
71%

Neked már most férjed dirigál ? Jobban teszed ha amint lehet vissza mész dolgozni ,gyerek meg bölcsibe,mert kell a saját pénz ,saját fizetés különben a kedves férjed azt is megszabja majd mit vehetsz pénzböl és mit nem és rendszeresen fejedhez vágja túl sokat költesz.

Én is így voltam 2 évig igaz ez alatt született 2 fiam utána elmentem dolgozni mert elegem lett beszólásokbol így hogy lett pénzem nem tudott beleszólni mire költöm .

2020. júl. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!