Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bunkó, egoista, beképzelt,...

Bunkó, egoista, beképzelt, népszerű hülye parasztok önbecsülését hogy kéne porba dönteni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy nem tudod, azért egoisták és beképzeltek.
2010. aug. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom de én is kíváncsi lennék rá.. ^^
2010. aug. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez engem is érdekelne.

Nem szeretem az ilyen embereket

Amúgy szerintem meg kell találni a gyenge pontjukat(gondolom én)

2010. aug. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha le se sz@rod. Az ilyen képtelen elfogadni, hogy valaki nem csodálja, hisz ő szerelmes magába. De látványosan csináld, és meggyőződésből :)


Másik, ha szembesíted vele, hogy beképzeltséget, egoizmust, primitívséget áraszt magából, egyszerűen olyan a kisugárzása, te se érted, pedig milyen jópofa ember. Persze ezt sok ember előtt, nevetve, akkor vissza se tud vágni.

2010. aug. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
A verés az mindennek használ! :D
2010. aug. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nekem is pont ugyanez jutott eszembe,utolsó....:D

Ha behúznék neki,és eltörnée az orra? Persze szigorúan csak elviekben

2010. aug. 2. 20:34
 7/10 anonim ***** válasza:
Az ilyeneknek mindig van valamilyen kifogásuk ha mást nem is tud kitalálni akkor azt mondja féltékeny vagy rá s csak irigyled. Vannak menthetetlen hülyék.
2010. aug. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha hibázik, vagy butaságot mond, szembesítsd, égesd be. Nekem sikerült, ezeket IQ-ban nem nehéz lenyomni.
2010. aug. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%

Elmesélek egy történetet, nem lesz rövid, de abszolút ide illik.


Volt egyszer egy fiú, aki nagyon tehetséges volt, egy igazi zseni. Mivel sokkal érettebb volt már 3-4 éves korában, a kortársai különcnek gondolták, nem barátkoztak vele, ezért próbált a vele egy szinten lévőkkel jobban lenni, viszont a nagyok kinézték maguk közül a "kis taknyost", ezért roppant magányos volt. De a szülei hathatós segítségével és néhány barát támogatásával 12 évesen leérettségizett, és 18 évesen 2 diplomával és egy zsíros állás szerződésével távozott a világ egyik legerősebb egyeteméről.

Viszont akadt egy komoly probléma. Mivel gyerekkorában folyton kiközösítették, ezért mindig is vágyott arra, hogy mások elismerjék, elfogadják. És hála az új állásnak és a pénznek, rövid idő alatt az éjszakai élet császára lett és sok új "barátra" tett szert. Persze akiknek igazából fontos volt, azok nem nézték ezt jó szemmel, a bírálatok miatt elfordult a családjától és attól a néhány embertől, akik már akkor is barátként viselkedtek, mikor még nem volt nyolc számjegyű havi keresete.

De egy késő nyári éjszakán minden megváltozott.

Miamiban egy menő szórakozóhelyről hazafelé menet a clubtól fél sarokra megpróbálták ellopni az autóját.

A férfi ahelyett, hogy átadta volna a kulcsokat elkezdett kötekedni, hiszen ő "valaki", tőle csak úgy nem lehet ellopni semmit. Pár perccel később már egy rohammentőben feküdt három késszúrással, amik több belső szervet is károsítottak. A férfinak kétszer állt le a szíve, egyszer a mentőben, egyszer a kórházban. Bár lassan, de felépült és ma már teljes életet él, sőt hamarosan összeköti az életét a világ legszebb nőjével, minden reggel emlékezteti rá a hasán lévő három heg és a gyógyszer, amit élete végéig szednie kell, hogy a túlzott becsvágy és a féktelen egoizmus olyan tulajdonságok, melyek rövid, vagy hosszú távon, ki tudja, de módfelett károsak az egészségre.

2010. aug. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Beatrix17 ***** válasza:
Ha erősebb személyiség vagy nála, és rávilágitassz a hibáira,elérhető,hogy leessen a magas lóról!
2010. aug. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!