Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyes emberek miért nem...

Egyes emberek miért nem bírják elviselni azt, hogy 1 valaki utálja őket? Ez főként a népszerű emberekre jellemző? V. a túlérzékenyekre? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Van 1 nagyon népszerű csaj ismerősöm, szinte nincs olyan ember, akinek ne köszönne, ne állna le vele beszélni. Vagyok én, 1 csendes, visszahúzódó, személődőbb egyéniség. A csaj megtudta, h nem kedvelem. Azelőtt sem sokat beszéltünk, csak el akart adni néhány dolgot, én pedig mindig finoman hárítottam. Most, h tudomására jutott, h ugyan elviselem, de nem kedvelem, állandóan pocskondiáz, nyíltan is, hátam mögött is, kibírhatatlan(már mások is panaszkodnak, h folyamat én vok a téma). Ezt én nem értem, soem ártottam neki 1 szóval se, csak annyi, h nem kedvem, na. Miért nem bírja elvisleni, h nem szeretheti mindenki?


2) Van egy másik csaj, akit szintén csak így elviselek, kényszerből. Ő is megtudta, h nem bírom, azóta rendszeresen zaklat, telefonon, e-mail-ben, élőben, msn-en, nincs nyugtom tőle. Állandóan bizonygatja, ő jót akar, egyszerűen ki akarja erőszakolni a bizalmamat, barátságomat, megváltoztatni a gondolataimat, róla alkotott véleményem, ami képtelenség. Mi a frászt tegyek? O.o


2010. nov. 28. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
légy laza
2010. nov. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A népszerűség átka!

A tiédé:P

2010. nov. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

hát én laza vok, maj szétesekXD...de azért már bosszant kicsit, h akárhányszor belépek a gépbe, már 1 üzenet vár...msn-en azonnali zaklatás...meglát az utcán 100 m-ről utánamsiet, amikor tud rajtam lóg...hát olyan kullancs-effektus, v. nemtomhmondjam :D

a másik + mindig kioszt valakinek, és jönnek oda hozzám, h ez télleg így van-e, stb.

2010. nov. 28. 22:47
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg szard le!És igen,ki akarja kényszeríteni hogy szeresd.De ha nem megy ne erőltesd.De úgysem olyan fából faragtak ahogy itt elnézem.
2010. nov. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs is okod, miért nem kedveled őket?
2010. nov. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
azért nem bírom őket, mert pletykásak, és nem lehet nekik még a legártatlanabb dolgot sem elmondani, + folyton majmolnak. pl. veszek 1 kék kapucnis pulcsit, akk másnap +jelenik őis kicsit más árnyalatú, de u.olyan pulcsiban. Meg ha rajzolok pl. 1 oroszlános tetkót, akk. mire kész, már látom, h másolja...szal semmi eredeti gondolatuk nincs, és az enyémek kellenének nekik.
2010. nov. 28. 22:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Tipikus gyerekprobléma. Majd ha felnőttök, kiléptek a zárt világotokból, és megismeritek az igazi értékeket, esetleg majd az élet is hoz még ezt-azt, akkor nem így lesz.
2010. nov. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem szereti tudni, hogy utálják őt, ez egyszerű emberi dolog. Persze sokan mondják, hogy ez a való élet, hozz kell szokni, őt nem zavarja, de kicsit mindenkinek fáj, mert önbizalomhiány-keltő hatása van az egésznek. Főleg ha az illetőnek veled nincs problémája.
2010. nov. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!