Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyum már egy hete nem szól...

Anyum már egy hete nem szól hozzám, levegőnek néz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Csütörtökön még minden rendben volt, este is bezsélgettünk, röhögtünk meg minden normális volt, és péntek reggel óta nem szól hozzám, nemtudom mi okból, ha hozzám is szól akkor is bunkó hangnemmel... mit tegyek? ez nekem nagyon rosszul esik mert sose volt rossz a kapcsolatunk és ilyen sosem volt hogy nem szólt még hozzám.. levegönek tekint, hozzászolok , kérdezek és nem válaszol, elmegy mellettem.. pedig nem csináltam semmit sem.. mindent elmondok neki szóval nem titkolózom semmi.. miért csinálja ezt? mit tegyek hogy ulyra bezséljen velem? elöre is köszi!
2008. nov. 25. 18:48
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

16, lány

köszönöm!

már oldódik minden egyre jobban igy az idő mulásával!

és a hétvégén anyuval is megbezséltem mért nem szól hozzám meg minden!

a lényege hogy ugyérzik hogy hanyagolom öket, közben énis ugyanezt érzem... de lényegében megoldódott a helyzet ugyhogy köszi mindenkinek!

2008. dec. 2. 05:24
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Na azért az elég durva, hogy anyuci meg apuci egyik este csak gondolkodik és kitalálja, hogy a lánya hanyagolja őket. Okosan kitalálják azt is hogy reggeltől nem beszélnek. Nem lett volna jobb, ha anyuci odamegy és megkérdezi lányát, hogy miért van ez? Ja már megint elfelejtettem, hogy sajnos sok szülőnek "rangon" aluli dolog emberi hangon beszélni a gyerekével. Itt is hiányos a kommunikáció. Ja, persze a gyereknek lehetne annyi esze, hogy élből tudja, hogy mit gondolnak a szülők. Sajnos sok sülő csak elvár.
2008. dec. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!