Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Két gyerekemmel páromhoz...

Két gyerekemmel páromhoz költöztünk. Hogyan lenne igazsagos a rezsi és a bevásárlás fizetése?

Figyelt kérdés
2020. júl. 15. 19:59
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
37%

Nem értem ezeket a válaszokat.

A párja az összeköltözéssel a gyereknevelést is vállalta. Miért nem lehet akkor fele-fele? Mi bajotok van?

2020. júl. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
88%
Mert nem az ő gyerekei...
2020. júl. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
48%
21-gondolom lakbért nem fognak fizetni, ez nem elég nagylelkű?
2020. júl. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
51%

Lakbért? Albérlet, nem a sajátja?

Hol van ez leírva?

Eszembe nem jutna a páromtól lakbért kérni, ha a saját házamban lakik...

2020. júl. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
73%
A tejtermék mániás válaszolót egyáltalán nem értem. De minden kérdés alá kell egy monomániás bolond.
2020. júl. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
78%

Kerdezo ha tinik akkor valoban igazsagtalan a fele fele.

Nalunk nekem pici gyerekem volt paromnak tinik. Fele felevel inditottam. Ugy meg bantam mint a kutya. A tini gyerekei egy oran at folyo vizben mospgattak es szinten 35 perc vopt nalui egy tusolas a netet otthon miattuk kellett upcvel bekottetni, es a bevasarlas eves...hat fel ev alatt 6x annyit koltittem elelemre mint elotte egy ev alatt. Szoval ha jo fej akarsz lenne, akkor 2/3 rezsi reszt vallalsz vagy fele fele azokert amiknel mindegy van e gyerek vagy nincs, de ahol meg a gyerekeid megdobjak a koltseget (te ismered oket hogy ez aram vagy viz...) ott abbol a felenel tobbet fizetsz.

Mivel kiskoruak es nem dolgoznak (megha tinik is) azert a 3/4 resz se igazsagos!

Bevasarlasnal meg figyelj valami egyensulyra. Persze ha alapbol lenne egy kozow konyhakassza amibe parod es te is beleadtok es te kicsivel tobbet es abbol jo ebedeket tudsz dozni es mindenki elegedett azzal hohy mit talal a hutoben, akkor az is lehet jo megoldas.

De mondhatid azt is a parodnak ok elfogadod a fele felet, de fel ev mulva terjetek ra vissza es akkortol lehetne nagyobb a rad eso bevasarlos penz.

2020. júl. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
26%

Ezeket a felezeseket nem is értem. A szerelme gyerekei...tok mindegy, hogy kie, mar hizza is tartoznak igy.

Nem kene olyan pasi, aki kifellerez mindent..

2020. júl. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
63%

Ezért terjed el a nőkről, hogy csak pasit akarnak fogni, aki eltartja a gyerekeiket. NEM, attól, hogy összeköltöztek, még nem lesznek automatikusan az új férfi gyerekei is, és nem kell eltartania őket. Adhat, amennyit akar, de nem köteles. Főleg nem két-három-X gyerekre! A férfiak sem akarnak ám akkora lúzerek lenni, hogy a nyakukba vegyék egy idegen pasi gyerekeit, és onnantól az életük az ő eltartásukra menjen.

Nagyon jól hangzik, amikor a nők a romantikáról, meg családról beszélnek, de ez általában abból áll, hogy "én nem tudok dolgozni a gyerekek mellett, exem nem fizet eleget, kell, aki eltart. Jaj, de szép a család".

2020. júl. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
21%
Jah, igen, szepen ki lehet forgatni, amit irtam...mindenkinek, akinek annyira faj az igazság
2020. júl. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
29%
Csavo 50% te 30% a 2 gyerek 20%al szall be a rezsibe
2020. júl. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!