Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt anya?

Miért csinálja ezt anya?

Figyelt kérdés

Anyával szoktam elmenni a heti 'nagy bevásárlásra' az egyik hipermarketba. Ha szükségem van ágyneműhuzatra, bögrére 'beleszól', melyiet válasszam. Az esetek 90%-ában az akciós dolgok közt nézélődök főkét az ár miatt.


A huzat miatt is beszólogat, hogy néz ki a mintája, stb. A bögrével, valamint a műanyag tányérokkal is ez a helyzet. Például egy Minyonos pohárra is: 'nem szép, válassz inkább Jégvarázsosat'.


Az íróasztalomon is elromlott a lámpám, találtam egyet 2000 Ft alatt. Feketében nem volt, csak színes volt, ebből is volt 'buli'. Szerinte rosszak voltak a színek, 'jaj hát hogy néznek ki azok' (pont nem érdekel). Végül addig mondta, míg kb lelkiismeret-furdalásom lett attól, hogy a színes lámpát akartam megvenni. Holott ő azt mondta, inkább a picit drágább, feketét vegyük.


Csomó hasonló történetet tudok még mesélni. Ha vele megyek, akkor inkább már nem is nézelődök meg nem is mondom ha kellene valami...


Normális ez így? Miért csinálja?

22l



2017. márc. 11. 22:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
Igen normális, főleg ha ő fizet.
2017. márc. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%

Bocsi de ez kicsit olyannak hangzik mint amikor az 5 éves nyafog a figurás hülyeségekért. Minek minden héten kisírni valamilyen kacatot? Veled egyidős fiatal nőként nem értem, hogy miért van szükség minden héten valamilyen "akciós" olcsó sz*rra.

Az olcsó és kicsit tetszik, nem egyenlő a szükségem van rá val.

2017. márc. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%

Nem, nem normális!

Az egy dolog hogy ő fizet de neked lesz!!!

Az én anyukám is bele szólt. Sőt akkor is dirigált mit vegyek mikor saját pénzből vasárolt. Egyszerű okoskodás.

2017. márc. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
Kívánom, hogy ennél nagyobb gondod soha ne legyen az életben.
2017. márc. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
60%
Azt hittem, hogy en viselkedek gázan lassan 18 evesen mert nem vagyok egyaltalan komoly(abb) a barataimmal szemben...de elolvasva ezt...jezusom.
2017. márc. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
jégvarázs? minyon? 22 évesen? sajna az értelmiségi szinted is itt tart...
2017. márc. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

mesés cuccok miatt azt hittem 6- 8 éves vagy....


jó lenne ha végre felnőnél....

2017. márc. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%
Mindig rá kell jönnöm hogy van lejjebb is... érdekes világot élünk
2017. márc. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%
Amikor még csak ott tartottam a kérdés olvasásánál,hogy Minyonos pohár, Jágvarázsos pohár,azt hittem egy 10-12 éves kis lányról van szó, aztán amikor a kérdés végén megláttam,hogy 22L csak lestem :)
2017. márc. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha nenr kamu - bár szerintem tuti-, akkor elmehetsz dolgozni és a pénzedből azt veszel, amit akarsz.


Persze tudom, te is az orvosira jársz, ami mellett fingani nincs idod :D

2017. márc. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!