Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van olyan sok válás...

Miért van olyan sok válás szerintetek?

Figyelt kérdés

2020. júl. 16. 12:36
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
90%

Azért,mert az emberek változnak.

Ráadásul sokan fiatalon a nagy szerelemre házasodnak.

Önismeret hiánya,a média folyton azt reklámozza,hogy ne légy egyedülálló,ne állj meg a talpadon,hanem függj másoktól,alapíts családot,köteleződj el.

Az életed egy taposómalomból álljon.


Na,erre sokan nem képesek,csak fiatalon nem fogják fel mire is vállalkoztak.


A leggázabb,amikor valaki 2. vagy 3.alkalommal házasodik és ugyanezt a hibát elköveti.

2020. júl. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
61%

- Elhanyagoltság miatt. Érzelmileg és fizikailag is.

- "Jó lesz az úgy" gondolkodás miatt.

Nézd meg hány anyuka hanyagolja el magát. A nőiesség veszik ki belőlük a fáradság miatt. Nem nincs jól a lebüfizett póló és ápolatlan külső.

- Egy harmadik miatt, aki ad, ha a feleség\férj már "jó lesz az úgy" üzemmódba kapcsol.

És persze a férj is elhanyagolhatja magát nem csak a nők.

2020. júl. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
77%

Na megérkezett az első hozzászóló, aki a külső megjelenést hozza fel érvként, kezdődhet a Schobert Norbi pro és kontra tábor :D


Én ki is szálltam inkább :D

2020. júl. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
87%
#23 szerintem ez is teljesen jogos. az egyik fél elengedi magát, a másik meg tűrje el, hogy már annyit se ér a másiknak hogy a pörköltszaftos, összehányt mackóalsót tisztára cserélje legalább havonta 1x? szerintem ez tiszteletlenség saját magával és a másikkal szemben is. alapnak veszi a másik támogatását akkor is, amikor már saját magukat sincs kedvük támogatni. nem azt mondom, hogy emiatt feltétlenül megéri elvárni, de aki annyit nem ad bele a kapcsolatba hogy ne nézzen már ki úgy mint egy hízlalt disznó a sártengerben, akkor az más területen se fog valószínűleg sokat dolgozni a kapcsolatért.
2020. júl. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
81%

24-es különbség van egy friss kismama lebüfizett pólója és az 1 hónapos pörköltszaftos mackó között, sztem ebben megegyezhetünk.


És tényleg elhagyom a threadet, mielőtt kitörne a szokásos vita erről, mert aki meg van győződve arról, hogy a nőknek szülés után ugyanolyan tiptopnak kellene lennie azonnal, mint előtte, abból szoktak a teljesen értelmetlen és parttalan viták kerekedni, amelyekben nem kívánok részt venni, de nektek jó szórakozást.

2020. júl. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
77%

Én abban nem értek egyet Schoberttel,hogy mindegy hogy nézel ki,azt is megunják idővel:D

De,aki elhagyja magát,azt fogják leghamarabb:D

2020. júl. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
88%
#25 nem mondtam, hogy nincs. én inkább olyan helyzetre gondoltam ahol az egyik fél sok sok éven keresztül egyre lejjebb csúszik és figyelmen kívül hagyja a párja panaszait a külsejét, személyes higiéniáját illetően.
2020. júl. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
100%

#25 láttam már játszótéren anyukát, pólóra száradt büfivel...

Büfizett, pisilt, kakált már le a gyerekem. Jót röhögtünk a férjemmel és mentem átöltözni. Nálam alap.


Van, hogy nincs kedvem mosni, de max. 1-2 napig bírom elviselni és inkább megmosom. Heti 1x mindenkinek bele kell, hogy férjen.

Hétvégén, amikor otthon van a férjem mindig meg tudom erőltetni magam, hogy nő legyek. Már csak a saját lelkem miatt is. Nem kisestélyi és full smink kell, csak egy csinosabb szett, amiben nem a játszóra járunk.

Én most nem az elhízásra gondoltam a hozzászólásomban. Nem is a striákra vagy a megváltozott testre. Hanem az alap higiéniára, amitől nem csak anya, hanem feleség és nő marad az ember.

2020. júl. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
100%
*hajat mosni...
2020. júl. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim válasza:
51%
Én meg azon gondolkodtam, hogy mi értelme ennek az egész házasság "intézménynek"? Egy az egyben eltörölném, teljesen felesleges. Aki akar, lakjon együtt a másikkal, csináljanak gyereket, éljenek együtt életük végéig, stb. Minek ehhez házasság? Egy elavult dolog a mai gyors világban ráadásuk a házasságok fele válással végződik, és a meglévő is olyan amilyen, sokan csak egyéb okok miatt nem lépnek ki belőle. Na a szertartás meg egy hazugságcunami, örök hűség, jóban-rosszban, blablabla...
2020. júl. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!