Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetne ezt elkerülni?

Hogy lehetne ezt elkerülni?

Figyelt kérdés

Nemsokára hazajön egyik rokonunk egy másik országból, ahol átmenetileg lakott.

Viszont attól tartok ő nem veszi komolyan ezt a vírus dolgot,és eljön hozzánk, mivel utalt rá hogy szeretne meglátogatni minket. Mivel egy másik országból jön,nyilván félek,hogy vírusos.

Hogy lehet közölni vele finoman,hogy ne jöjjön és maradjon karanténban?



2020. júl. 16. 18:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Az esély mindig megvan. Megkaphatod akármelyik üzletben, a munkahelyeden, bárhol. Az én barátom dolgozott végig, én autoimmun beteg vagyok,(szklerózis multiplex) soha nem rettegtem amiatt, hogy jaj mi lesz ha... Még csak fertőtlenítőt se vettünk.:D A kézmosás meg eleve evidens.

Az elmúlt 4 év alatt egyszer mentem csak ki a lakásból, mert orvosra volt szükségem.(A mennem az túlzás, mert taxival vittek.)

A jövő hétvégén jönnek a lányaim látogatóba. Szerinted mondjam le őket?

De a kérdésedre válaszolva: a legjobb az egyenes beszéd, szóval egyszerűen mondd meg, hogy te félsz a vírustól, nem akarsz kockáztatni, ezért ne haragudjon, de nem szeretnéd, hogy meglátogasson.

2020. júl. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!