Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan személy aki nem...

Van itt olyan személy aki nem merte kimondani a párjának hogy vége?

Figyelt kérdés
Miért?
2010. aug. 3. 14:03
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
77%

Igen!

Kerestem a jó pillanatot, de soha nem jött el.

Ha jó kedve volt, akkor nem akartam elrontani, ha pedig rossz, akkor meg nem akartam egy lapáttal rátenni.

2010. aug. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
49%
Igen.
2010. aug. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
14:10-es végül hogy lett vége a kapcsolatnak?Hogy mondtad meg?Éreztél iránta még valamit?
2010. aug. 3. 14:11
 4/27 anonim ***** válasza:
86%
Én egyenes voltam vele, megmondtam, hogy beszélnünk kell, és szakítottam. Rossz volt eleinte látni, hogy mennyit szenved, sokszor megfordult bennem, hogy talán rossz ötlet volt. Pár hónap után azonban szépen lassan "felépült" ő is. Azóta eltelt már két év, és jóban vagyunk, bár nem sokat beszélünk. Facebookon lájkoljuk egymás hülyeségeit néha, ennyi.
2010. aug. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Szakítottam, de szerintem, akkor már nem is kellett. :-)

Lassan elmaradoztunk, szépen csendesen vége lett.

2010. aug. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
49%
Te nem mered kimondani,KÉRDEZŐ?
2010. aug. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ez úgy történt, hogy keveset foglalkozott velem, minden fontosabb volt mint én. Én próbáltam megmenteni a kapcsolatot hónapokon keresztül, de nagyon megbántott. Meg akartam lepni, illetve kedveskedni akartam neki egy "szerelmes" levéllel amiben leírtam az érzéseimet.


Átadtam neki a levelet, elolvasta, aztán ledobta az ágy mellé, mert ő most nézi a tvt. Amikor ment haza én kikísértem, közbe útba esett és kivittem a szemetet is egy úttal. Erre megkérdezi, hogy kidobhatom a kukába ezt a levelet? Nincs kedvem cipelni...


Ez volt az a pont ami arra adott indokot, hogy én se sajnáljam szakításkor. Egyszerűen nem volt értelme egyedül küzdeni. Sokáig próbálkoztam, hogy jobb legyen, sokszor beszéltünk róla, hogy ez így nem fog menni, de semmi nem segített. A leveles dolog előtt, nem tudom, hogy mondtam volna el neki, hogy vége. Lehet, hogy nevetségesnek tűnik ez az egész, de legalább ne a szemembe mondta volna, hanem dobta volna ki útközbe egy kukába ha annyira nehezére esik cipelni. Tehát előtte én se mertem megmondani, de bántó volt ez tőle, és nem ezt vártam. Ez adott egy kis erőt hozzá.

2010. aug. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

És azért nem mertem kimondani, mert tudom, hogy eléggé érzékeny, főleg azért mert a szülei elváltak régen és ez megviselte. Illetve előttem a barátnője megcsalta, elhagyta.

Nem akartam ismét "áttaposni" a lelkén. De őt se érdekelte az én lelkivilágom :(

2010. aug. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Már pontosan nem tudom mit érzek iránta.Most pl.:nincs itt és nem is hiányzik,sokat vitázunk,nem egy véleményen vagyunk a jövővel kapcsolatban.Ő itt maradna egy kis falun ahol meló sincs,én meg mennék a városba.És még van egy pár doldog...igzán ő sem törődik velem,csak ő ezt tagadja.Pl.:csodálkozik ha este 10kor bealszok,miközben ő ,anyja és tesója bent van a szobájába és gépeznek(közös gépünk ,párom és az enyém),a párom meg hajnali 4ig is ha nem dolgozik(ha dolgozik akkor éjfélig).
2010. aug. 3. 14:47
 10/27 anonim ***** válasza:
És mik a jó dolgok a kapcsolatotokban?
2010. aug. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!