Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan személy aki nem...

Van itt olyan személy aki nem merte kimondani a párjának hogy vége?

Figyelt kérdés
Miért?
2010. aug. 3. 14:03
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
ppff.Komolyan gondolkoznom kell,talán megértő(mostanába nem igazán) kedves.Nem tudom.Lehet hülyén hangzik,de komolyan ne is tudom mi a jó benne.
2010. aug. 3. 14:53
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Beszéljétek meg, mondd el hogy Te mit érzel, és hogy látod a dolgokat. Nálunk ez ugye nem használt, de lehet, hogy a Párod észbe fog kapni. Ha viszont tényleg nem működik, akkor őszintén el kell mondanod neki, hogy ezért és ezért nem működik és nincs értelme folytatni. Néha tényleg jobb egyedül mint egy rossz kapcsolatban. Természetesen nem könnyű egyik fél számára sem a szakítás, de a mostani helyzet se jobb... (azok alapján amiket írsz) Főleg hogy a jövőre nézve a tervek nem azonosak.
2010. aug. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Az ember ragaszkodik,akár megszokásból is.De néha el kell határozni magad(ez a helyzet szerintem olyan)és komolyan feltenni a kérdést:Így akarok élni egy év múlva is?Ezt akarom érezni,erre akarok tartani?!És ha a válasz és belül az érzés egyértelmű,meg kell tisztelni egymást annyival,hogy akár fájdalom árán is,de elengedni a másikat.Eleinte nehéz az új állapotban ébredni,de hamar megérzi az ember,hogy igazából megkönnyebbült.Hátrahagyott valamit,ami nem az Ő élete.Ami nem őt jellemzi.
2010. aug. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje vagytok együtt? Lehet, hogy kicsit fel kéne dobni a kapcsolatot :) Vagy többet kellene beszélgetni.
2010. aug. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
4éve.Beszélgetni?Hányszor mondtam már neki,hogy beszélgessünk már(akármiről,vagy egy adott témárólrólunk stb).Ő nem.Ha valahova mennénk 2en,akkor mindíg jön valaki a családjából. Pl.:Most elterveztük hogy elmegyünk jetski-zni,de egyből mondta hogy mondta jön az anyja és fotóz minket.Ha elmegyük a közeli városba(vásárolni) akkor még a mamája is jön!Most mehettük volna nyaralni is,de nem foglatuk le időben a szállást,és mennem kell dolgozni.Mondom menjünk akkor el Nyíregyházára vásárolni és ilyenek,erre majd jönnek az anyjáék is!
2010. aug. 3. 15:09
 16/27 anonim ***** válasza:
Velem is volt hasonló helyzet. Én mondtam kerek-perec, h ha nem változtat, lelépek. 1 hetet kap. Utána jó volt egy ideig, de mostanában megint kezd olyanná válni a helyzet. És, a nyaralásunk is pont így járt most. Egyébként elárulod, hol laksz? Csak a Nyíregyháza miatt, mert én is a környéken. :)
2010. aug. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Nyíregyháza tőlünk 136 km ,sajnos nincs közel.
2010. aug. 3. 18:03
 18/27 anonim ***** válasza:
Tőlünk kb 40 km. Azt hittem közelebb laktok.
2010. aug. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Most úgy néz ki hogy 3hónapra felvesznek dolgozni ide a faluba.Mondtam neki hogy ezt még lehúzom itt de utánna elmegyek innen.Modtam neki hogy szerintem nem is akarsz összeköltözni velem,erre nem mondott semmit.Azt mondta hogy alig élnénk meg mert fizetnénk a rezsit,+az albérletet.De hát ezt mindenhol fizetni kell.De ez csak kifogás..
2010. aug. 4. 17:35
 20/27 anonim ***** válasza:

"Ha mindig azt csinálod,amit mindig is csináltál,akkor mindig ott leszel,ahol mindig is voltál"- Ezt a barátodnak üzenem.

Fejlődsz mellette bármiben?Vagy inkább "lehúz"?A szíved szerintem súgja mit csinálj.Tényleg:-Így szeretnél élni évek múlva,vagy a városban,boldogan,egy biztos állásban,valakivel,aki a tenyerén hordoz?!Bízz magadban jobban.

2010. aug. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!