Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem meri kimondani h vége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem meri kimondani h vége akkor van még esélyem?

Figyelt kérdés

amikor szombaton találkoztam a párommal,ez volt az eddigi legrosszabb találkozásunk(nem veszekedés,csak nem találtuk a közös hangot,meg herpeszem is volt és nem is közeledett felém még csak ölelés szinten sem:() de azelőtt minden rendben volt.tegnap felhívtam,úgy volt ha ma találkozunk,de nem lett belőle semmi sem.ma megint felhívtam,mivel nagyon lehangoló volt a hangja(mondjuk meg értem h most nincs túl jól,de itt nem csak az volt a háttérben).kérdeztem h egyáltalán szeretne-e találkozni,erre azt feleli h nem tudja h mit érez,meg h nagyon elsiette,először csak ismerkedni kellene mint a barátok;(((azt hittem elájulok;(((ezt mondja miután már kimondta h szeret:( tehát most elvileg azt akarja h barátként folytassuk,bár ezt se mondta túl határozottan.szerdán még úgy volt együtt megyünk moziba ,de lehet h ebből semmi sem lesz:S:(

nagyon hiányzik...holnap reggel írok neki sms-t h beszélnünk kellene SZEMÉLYESEN hacsak 10 percre úgy is jó.van esélyem h vhogy vissza szerezzem?

mert eddig látszott rajta h szeret,és én is nagyon szeretem..nem akarom elveszíteni:(((

lányok ti mit tennétek ebben a helyzetben ?mit mondanátok?


2010. nov. 22. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? Nem ismerjük a 'párod', így nem is mondhatunk értékelhető véleményt, mert még rosszat mondunk, és beleéled magad.
2010. nov. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
senkinek nem lehet rossz napja?
2010. nov. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1 hónapja

épp ez az h minden kinek lehet rossz napja:S amikor találkoztunk akkor nekem is az volt..és sztem neki is..azért nem értem a "legyünk barátok " szöveget:'((((

2010. nov. 22. 21:54
 4/7 anonim ***** válasza:
26%
Ebből nem lábalsz ki. Ez a barátos duma, mint a lányoknál visszafordíthatatlan sztem. Rosz a helyzet. Amit javaslok, hogy így ne fektess a kapcsolatba több energiát, mert nem éri meg amint látod. Ne erőltesd ami nem megy.
2010. nov. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én vagyok a lány
2010. nov. 22. 22:16
 6/7 Sybilla válasza:
Tapasztalatból mondom (29/N), hogy a srác sajnos csak egyszerűen gyáva kimondani, hogy vége. Hímez-hámoz, tereli a nyájat. Szerintem sok jóra ne számíts.
2010. nov. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igazatok volt...vége:S:( utálom ha vki ennyire gyáva...:/
2010. nov. 24. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!