Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor kell kimondani, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kell kimondani, hogy vége? Érdemes halogatni a dolgot "Az idő majd megoldja" címszó alatt?

Figyelt kérdés
Ha az egyik fél másvalaki iránt érez vonzalmat; szerelmet de a régit is szereti még (talán már nem szerelemmel)akkor mit tegyen? Mi legyen a döntő érv a választáshoz?
2009. márc. 5. 05:40
 1/7 anonim ***** válasza:
A szerelem gyorsan mulik, a szeretet nem...
2009. márc. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az idő nem fogja megoldani !! NEked kell. ! Igen, 20 év házasság után természetes, hogy a szerelem sokkal sokkal fontosabb mint egy lángoló érzelem, de huszonéves korban nem szabad abba beletorődni, hogy téged már csak szeretnek, vagy te már csak szeretsz ill. ragaszkodsz. Ennek nem most van itt az ideje.
2009. márc. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 25/N a férjem 30 van egy 2 éves gyermekünk, de már elmúlt a tűz. De szeretem..
2009. márc. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18éves lány vagyok,2évig voltam együtt az elsővel!nagyon megbántam h eddig próbáltam belemagyarázni h szeretem,meg h jó minden,mikor már minden romokban hevert régóta...hazudgált,ismerkedett nőkkel,kibeszélt,volt vagy 5-6szakításunk,egy nagyobb szünet...kihasznált érzelmileg teljesen...
2009. márc. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szia, 18 éves lány!

Te mondtad ki hogy vége? Gondolom, igen. Hogyan álltál lábra érzelmileg és ez mennyi ideig tarott? Most hogy vagy?

2009. márc. 5. 17:25
 6/7 anonim válasza:
Mintha a barátnőm írta volna, sajnos nálunk is hasonló a helyzet. Jobb minél hamarabb tisztázni! Mert különben csak gyötrődés. De még mi sem mondtuk ki, bizakodunk! Legalább is én
2009. márc. 6. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A 18 éves lány vagyok...Egy kis apróságon bedühödtem,mert akkor sem volt tekintettel rám,és nagyon csúnyán,msnen közöltük egymással h soha többe nem akarjuk látni a másikat...2nap volt kiheverni,mert már nem is nagyon volt érzelmi alapja a kapcsolatnak,de erre csak a szakítás után jöttem rá!Most tökéletes minden az új barátommal:)
2009. márc. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!