Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ennyire régimódi, vagy...

Most ennyire régimódi, vagy télleg vele van a baj? (lent a többi)

Figyelt kérdés

Szóval arról lenne szó, hogy anyum nem engedi, hogy mással járjak, csak a volt barátommal.. egyszer már szakitottunk, közbe nekem lett más, és az exem mindent elterjesztett róla, és közölte velem anyám, hogy ha továbbra is vele maradok, akkor csodálkozhatok egy idő után, ha nagy baj lesz.. (ezt nem tudom mire értette) jó, ő ugy tutta, hogy szakitottunk, de közbe még jártunk 4 hónapot. Utána vele is vége lett, mert megcsalt.:S utána rá 3 hónapra megint összejöttem az exemmel, és nem tudom magamról levakarni.. jó, tudom, hogy nagy hülyeséget csináltam, hogy megint.. De anyám azt monta, hogy nem vagyok ribanc, hogy minden hónapba uj pasi.. értem én.. de akit nem szeretek, avval mit kezdjek? és nem merek vele szakitani, mert félek anyumtól.:S De miért ragaszkodik ennyire hozzá?

17/L a fiu 21/F


2010. aug. 3. 14:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már...

Mondjuk tényleg várhatnál,míg megkomolyodsz,ha eddig csupa gáz hapsival kerültél össze.

A mostanit meg ha leakarod építeni egyszerű:nincs szex,ha jön,akkor te nekiállsz takarítani(ősszel tanulni),így természetesen nem érsz rá elmenni sehova.Félrerakod a zsebpénzedet,hogy jó lesz majd az esküvőre(ezt mondogasd is neki),közben megkérdezed,mikor gondolja az eljegyzést.

Elvégezteted vele az összes ház körüli munkát.

Ha ennek ellenére marad,menj hozzá és minden nap adj hálát szent Antalnak,hogy ilyen pasira leltél....

2010. aug. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 a piccie Barbíííííí válasza:
100%
hát ha 17 éves vagy, akkor te döntöd el hogy kivel jársz, nem? de szereted a fiut? ha nem akkor mondd meg anyukádnak, de szerintem azért ragaszkodik hozzá mert lehet h megkedvelte a fiut és majd azt akarja h ő legyen a férjed!!!!!!
2010. aug. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ebből semmit nem lehet érteni, meg se haragudj...
2010. aug. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Azta kicsit fura :/ Anyukád mondja meg kivel járhatsz meg kivel nem??
2010. aug. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%

Ömlesztve írtál, s nem is igazán értem. Van két srác, s hol egyikkel hol másikkal jársz. Az egyiket anyud nem szereti, a másikat igen. Akit szeret édesanyád, azzal most nem mersz szakítani, de már nem szereted, s bánod, hogy három hónapja összejöttél vele.

Én nem értem mi köze van anyudnak a te életedhez. :(

2010. aug. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%
Hát, amíg nem tanulsz meg írni az anyanyelveden, addig szükséged van arra, hogy édesanyád mondja meg, mit tégy.
2010. aug. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%

Attól, hogy minden hónapban más pasid van, nem vagy ribanc. Fiatalok vagyunk, ha nem jön össze a dolog az egyik fiúval, szakítunk vele és jön a másik. Annak nincs értelme, hogy szakítasz egy fiúval és megtetszik egy másik, de nem jössz össze vele, mert elvileg ribanc dolog.......

A régi időkben azért nézhették az ilyen lányt lotyónak, mert nem volt még fogamzásgátlás, és ha sok pasija van, akkor nem lehet megmondani, hogy ki az apa, kinek kell feleségül fennie amikor jön a baba.

De a mai világban már nem kell félni a nemkívánt terhességtől (ha valaki észnél van), vagyis több kis kapcsolat miatt senkit nem ítélnek el. (a maradi vénasszonyokkal vagy vénemberekkel meg nem kell foglalkozni)

2010. aug. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
17%
inkább nektek kellene megtanulni olvasni...
2010. aug. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek: milyen igazad van! még annyit tennék hozzá, hogy szex majd csak az esküvő után, akkor is csak sötétben . Na ha marad, akkor tényleg meg kell becsülni :)
2010. aug. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mondd azt anyukádnak, hogy kicsi a farka, vagy nem tud kielégíteni az ágyban! -.- Utána biztos nem fog beleszólni...
2010. aug. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!