Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az én felfogásommal van a...

Az én felfogásommal van a baj? Régimódi vagy? Tényleg ez a "normális" manapság?

Figyelt kérdés

Egyre több helyen látok az utcán olyan embereket, párokat, ahol a tagok között szemmel láthatóan is nagy korkülönbség van.. Az internet is tele van olyan kérdésekkel, hozzászólásokkal, ami szintén azzal foglalkozik, hogy 10, 20 ne adj Isten 30 év különbséggel élnek párkapcsolatban a tagok.

Szerintem ez abszurd. Oké, egy fiatal lányra talán még rá lehet fogni, hogy apakomplexus meg blablabla és majd kinövi, viszont egy érett férfi mit akarhat egy olyan lánytól, aki a saját lánya is lehetne?? Mi vonzót lát benne? Egyébként azt sem értem, egy tizenéves lány, hogy feküdhet le egy harmincas férfivel. Ilyenkor nem jut eszébe az apja??


2011. máj. 16. 21:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%

akkor csatlakozom hozzád és a táborodba...

23 vagyok...minusz1 plussz 3 év ami sóba jöhet...

(plussz 6 év amire azt mondok ok még)


de hogy 20 évesen egy 50évestől...nem ráérek öregembert csókolgatni ha már én is ráncos leszek?

N

2011. máj. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
44%
Én 20 éves vagyok és számomra 30tól kezdődik egy férfi kb 16 éves korom óta. Nincs apakomplexusom, csupán csak a korombeli fiúkkal én nem találom meg a közös hangnemet, túl gyerekesek, nem érettek. Másrészt meg mostanában a korosztályom béli srácok úgy néznek ki mint egy 12 éves lány. Azért mert fiatal vagyok, még a férfias férfiakhoz vonzódik, márpedig ilyen pasi már nincs. Sajnos.
2011. máj. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
24%
És nem, nem jut eszembe az apám. :D
2011. máj. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
58%

Ez szerintem is gusztustalan. De hát...:


Vannak libuska típusok, akik úgy alapozzák meg életüket, hogy eltartatják magukat valami öreggel....


Az öreg trottyoknak meg csöpög a nyáluk a libusokért, mert sose volt egy rendes nőjük.


"Minden kínálat megteremti a maga keresletét..." Pfúj.

2011. máj. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
39%
Nekem volt már idősebb barátom, és mit mondjak, nagyon jól megvoltunk, mert sokkal érettebb gondolkodású vagyok a koromnál. Én 20 voltam, ő 34, és nem jutott eszembe az apám, mert ő nem 14 évvel idősebb nálam. Szerettem a barátomat, nem dobtam őt el más emberek véleménye miatt. (Az már más kérdés, hogy ő igen...)
2011. máj. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
50%
Ja, 21:40-es vagyok: azt még elmondanám, hogy ő munkanélküli volt, nem volt pénze, így nem éppen azért voltam vele, hogy kihasználjam:D
2011. máj. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
66%

érett gondolkodás...

jelenlegi párom 22 volt mikor megismertem (én 19 akkor) ..pontosan annyira volt komoly gondolkodású amennyire egy 19 éves lányhoz való



azért 30felett már átlag pasi gyereket akar...18-20 éves lánynak meg nem az az elsődleges (ha meg igen,akkor 80% h később akarja magát "kiélni")

2011. máj. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
57%
Nincs baj a felfogásoddal. Én inkább azt mondom mindenkinek más a normális, persze veled értek egyet abban hogy inkább mindenki a korának megfelelő partner keressen, de ez van, én 24 éves fiú vagyok és nagyon bejönnek a fiatalabb lányok akár egy 18 éves is, de hogy járjak vele az kizárt, inkább maradok a korombelieknél, de persze bármi lehet. Lehet hogy 30 évesen egy 24 éves barátnőm lesz vagy mittom én, addigra lehet máshogy gondolom. Szóval ami neked normális az másnak nem biztos, de a felfogásoddal nincs baj.
2011. máj. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
67%
Semmi rossz nincs, ha a férfi a idősebb. Mi későn érünk, a lányok korán. Én 8,5 évvel vagyok több a csajomnál és tökéletes a kapcsolatunk.
2011. máj. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
48%

21:43

Akkor biztos én vagyok egyedi eset, mert én szívesen szülnék gyereket, és nem valószínű, h ki akarnám élni magam később. Sosem voltam nagy bulizós.

2011. máj. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!