Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem, a barátnőmet...

Úgy érzem, a barátnőmet jobban szeretik, mint engem? Mit csináljak, ha én meg már félek tőle lassan?

Figyelt kérdés

Nem tudom megfogalmazni, nem is annyira félelem, hanem amikor ír reggel, hogy jön, vagy hív, elfog a rossz érzés, elkezd fájni a gyomrom.

Anyáék meg tökre szeretik közben, folyton beszélgetnek, most megyünk nyaralni és anya úgy hívta el, hogy engem meg sem kérdezett. Pedig pont azért vártam az utat, hogy legalább pár hetet nélküle lehetetek, kicsit nyugiban. Mert amióta jóban lettünk, nonstop velem van. Reggel már 7-8 között felkel és ír, hogy én mikor kelek, mert ő unatkozik és jönne hozzánk. Ha felkelek és nem írok, vagy be sem kapcsolom a mobilnetem, akkor 9-10-kor már hív, hogy miért nem írok vissza neki, hol vagyok. Ha mondom, hogy most nekem nem jó, dolgom van, akkor rögtön, hogy "mi dolgod?", meg hogy minek megyek ide, vagy oda, és nagyon át kell gondolnom, hogy mit mondok, hová megyek, mert az esetek 90%-ában kitalálja, hogy jó, jön velem. De tényleg MINDENHOVÁ. Nagyszülőkhöz, kormányhivatalba, postára, bárhová. Ha mondom, hogy most inkább ne, mert mondjuk régi barátnővel találkozok, akkor megsértődik, hogy én már nem is szeretem.

Aztán sokszor van, hogy "bemárt" a szüleimnek, mikor direkt kérem előtte, hogy ne tegye. Pl. eltört az iPadem, én újat akartam venni, apa mondta, hogy ne, inkább csináltassam meg. Csak én használom, mindig a szobámban, vagy a táskámban van, tudtam, hogy úgysem veszi észre, ha veszek egy újat. Pont itt volt a barátnőm, amikor hozta a futár és mondtam neki, hogy erről apáék előtt csend. Hazajönnek délután, első dolga, hogy jajj mutassam meg anyáéknak az új szerzeményem, mennyire szép... Vagy meghúzta az autónkat (igen, ő a miénket) és mondta, hogy mondjuk azt, hogy én voltam, mert rá nagyon fognak haragudni biztos, rólam meg tudják, hogy bénán parkolok, nem lesz gond belőle. Igazából egy kis semmiség volt az egész "karc", mondtam, hogy szerintem nem is feltűnő, nem is nagy, felesleges most hazaállítani azzal, hogy "összetört az autó", majd elviszem fényezőhöz és kész, nem kell ezt tudniuk. Őt akartam védeni, erre ahogy hazaérünk, még a cipőmet sem vettem le, már hallom, hogy mondja anyának, hogy meghúztam az autót. És több ilyen volt már, hogy előttem hazudik, engem bajba keverve és úgy alakítja a történetet mindig, hogy neki jó legyen. Nem zavarja, hogy én is ott vagyok.


Úgy érzem, hogy anyáék már sokkal szívesebben vannak vele és egyszerűen megfojt engem ezzel a közelséggel, hogy mindig itt van nálunk, mindig velem/velünk akar lenni. De félek, hogyha beszélnék erről itthon, akkor kb hülyének néznének. Azon is gondolkoztam már, hogy velem van a gond, de beszéltem egy másik barátnőmmel (konkrétan titokban találkoztunk, este 11-kor, mint valami szeretők). És neki kifakadtam már, hogy ezt nem bírom és mondta, hogy nem csak én érzem így, az egész baráti társaság úgy gondolja, hogy ez a lány elmart tőlük és senki nem szívleli. Mert a barátaimmal, barátnőimmel is ez volt, hogy vitákat generált közöttünk, meg hogyha volt valami nézeteltérés, kisebb vita velük, akkor a barátnőm rögtön mondta, hogy nehogy visszaírjak nekik, lépjek is ki a csoportból és felejtsem el őket.


2020. aug. 1. 11:24
 41/94 anonim ***** válasza:
100%
Keresd fel a pasiját, beszélj meg vele egy találkozót, és mindent mesélj el neki. Hogy mi a véleménye arról, hogy a csaja ki akar túrni téged a saját családodból. Erre a csaj úgy meg fog haragudni, hogy máris kész a balhé, és megszabadulsz.
2020. aug. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/94 anonim ***** válasza:
95%
Nem èrtem, miért jéne csapdát állítani neki, meg felvenni videora... ha az én gyerekem odajönne, hogy anyu/apu! ez a lány zavar engem, kihasznál, hazudik és kényelmetlenül érzem magam vele, sőt néha félek tőle, akkor nem erőlködnék, hogy barátkozzanak, hanem kivágnám a házamból
2020. aug. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/94 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ne süllyedj le a szintjére és ne hazudozz, balhézz. Szerencsére eléggé igazad van ahhoz, hogy őszinteséggel is elintézhesd a dolgot.
2020. aug. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/94 anonim ***** válasza:
100%
42-es, a kérdező szülei jobban ragaszkodnak a kakukkhoz, szívesebben vannak vele, mint a saját gyerekükkel.
2020. aug. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/94 anonim ***** válasza:
97%
Ülj le egy ív papírral, és bekezdésenként jegyezd fel, mikor hazudott a szüleidnek. Ha emlékszel, akkor kb. időrendben is lehet. Aztán kérd meg őket, hogy szánjanak rád egy negyedórát, ülj le velük kettesben, és ezeket egyenként olvasd fel, és szóban részletesen is fejtsd ki őket. A végén nem tudom elképzelni, hogy azt mondják, hogy a ribizli a szent, és te vagy a hazug.
2020. aug. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/94 anonim ***** válasza:
98%

44, kétlem

Inkább a kérdező hiszi ezt

Le kell tiltani a tyúkot mindenhol, megírni neki, hogy legyen szíves ne keresse, megmondani ugyanezt a szüleinek.

Ha továbbra is zaklatja, akkor fel kell jelenteni

2020. aug. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/94 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg nem értem, mért hagyod, hogy tapadjon rád, ha erősködik, hogy megy veled valahova, azt feleled, ne gyere, egyedül megyek, ha azt kérdezi, nem szeretsz, - tényleg nem szeretlek, őrülten erőszakos és tapadós vagy, besokalltam tőled. Miért nem lehet ezt kimondani?
2020. aug. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/94 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez igaz, akkor ez a kislány nem a barátnőd, sőt egy nagy manipulátor, kihasznál és tönkre tesz és megaláz. Kerek peres mond meg neki, hogy itt a vége a kapcsolatotoknak.


Legfőképpen a szüleidet manipulálta be, és ha így folytatja ellened manipulálja, a barátaidat már elmarta tőled, a szüleidnek meg fel kéne nyitnotok a szemét azon barátaiddal akik elmartak titeket, ha szóvá tennék, hogy te elküldted és már nem a barátnőd a szóban forgó kislány.

2020. aug. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/94 anonim ***** válasza:
* Kerek perec
2020. aug. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/94 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősen szakítsd meg vele a kapcsolatot, nagyon de nagyon határozottan! Volt két! ilyen "barátnőm", akik nagyon durván belemásztak az életembe, és miután testileg-lelkileg tönkretettek, elegànsan ejtettek!!! Évtizedek kellettek ahhoz, hogy a lelkem nyugalomra találjon!
2020. aug. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!