Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem, a barátnőmet...

Úgy érzem, a barátnőmet jobban szeretik, mint engem? Mit csináljak, ha én meg már félek tőle lassan?

Figyelt kérdés

Nem tudom megfogalmazni, nem is annyira félelem, hanem amikor ír reggel, hogy jön, vagy hív, elfog a rossz érzés, elkezd fájni a gyomrom.

Anyáék meg tökre szeretik közben, folyton beszélgetnek, most megyünk nyaralni és anya úgy hívta el, hogy engem meg sem kérdezett. Pedig pont azért vártam az utat, hogy legalább pár hetet nélküle lehetetek, kicsit nyugiban. Mert amióta jóban lettünk, nonstop velem van. Reggel már 7-8 között felkel és ír, hogy én mikor kelek, mert ő unatkozik és jönne hozzánk. Ha felkelek és nem írok, vagy be sem kapcsolom a mobilnetem, akkor 9-10-kor már hív, hogy miért nem írok vissza neki, hol vagyok. Ha mondom, hogy most nekem nem jó, dolgom van, akkor rögtön, hogy "mi dolgod?", meg hogy minek megyek ide, vagy oda, és nagyon át kell gondolnom, hogy mit mondok, hová megyek, mert az esetek 90%-ában kitalálja, hogy jó, jön velem. De tényleg MINDENHOVÁ. Nagyszülőkhöz, kormányhivatalba, postára, bárhová. Ha mondom, hogy most inkább ne, mert mondjuk régi barátnővel találkozok, akkor megsértődik, hogy én már nem is szeretem.

Aztán sokszor van, hogy "bemárt" a szüleimnek, mikor direkt kérem előtte, hogy ne tegye. Pl. eltört az iPadem, én újat akartam venni, apa mondta, hogy ne, inkább csináltassam meg. Csak én használom, mindig a szobámban, vagy a táskámban van, tudtam, hogy úgysem veszi észre, ha veszek egy újat. Pont itt volt a barátnőm, amikor hozta a futár és mondtam neki, hogy erről apáék előtt csend. Hazajönnek délután, első dolga, hogy jajj mutassam meg anyáéknak az új szerzeményem, mennyire szép... Vagy meghúzta az autónkat (igen, ő a miénket) és mondta, hogy mondjuk azt, hogy én voltam, mert rá nagyon fognak haragudni biztos, rólam meg tudják, hogy bénán parkolok, nem lesz gond belőle. Igazából egy kis semmiség volt az egész "karc", mondtam, hogy szerintem nem is feltűnő, nem is nagy, felesleges most hazaállítani azzal, hogy "összetört az autó", majd elviszem fényezőhöz és kész, nem kell ezt tudniuk. Őt akartam védeni, erre ahogy hazaérünk, még a cipőmet sem vettem le, már hallom, hogy mondja anyának, hogy meghúztam az autót. És több ilyen volt már, hogy előttem hazudik, engem bajba keverve és úgy alakítja a történetet mindig, hogy neki jó legyen. Nem zavarja, hogy én is ott vagyok.


Úgy érzem, hogy anyáék már sokkal szívesebben vannak vele és egyszerűen megfojt engem ezzel a közelséggel, hogy mindig itt van nálunk, mindig velem/velünk akar lenni. De félek, hogyha beszélnék erről itthon, akkor kb hülyének néznének. Azon is gondolkoztam már, hogy velem van a gond, de beszéltem egy másik barátnőmmel (konkrétan titokban találkoztunk, este 11-kor, mint valami szeretők). És neki kifakadtam már, hogy ezt nem bírom és mondta, hogy nem csak én érzem így, az egész baráti társaság úgy gondolja, hogy ez a lány elmart tőlük és senki nem szívleli. Mert a barátaimmal, barátnőimmel is ez volt, hogy vitákat generált közöttünk, meg hogyha volt valami nézeteltérés, kisebb vita velük, akkor a barátnőm rögtön mondta, hogy nehogy visszaírjak nekik, lépjek is ki a csoportból és felejtsem el őket.


2020. aug. 1. 11:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/94 anonim ***** válasza:
85%

Ha ez valós kérdés, veled komoly gondok vannak.


(Kiosztod alaposan és megszakítod vele a kapcsolatot.)

2020. aug. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/94 anonim ***** válasza:
91%

Ignorálni ezerrel! Tiltsd le a számát, facen, mindenhonnan.

Egy ilyen kapcsolat amibe csak te raksz bele bármit rég nem jó! Ha átmegy, ne beszélj vele, menj ki a szobából, menj át vki máshoz. Senkinek ne mondd h merre jársz, mit fogsz tenni, ne hogy arra járjon véletlen. Ha találkozol vele, higgadtan, nézd levegőnek vagy vmi hasonló.

2020. aug. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/94 anonim ***** válasza:
82%
Mi az, hogy csak úgy meghívják? Az ő családjával mi a helyzet? Ti hogyan kerültetek kapcsolatba? Szüleidet nem zavarja, hogy mindig ott van nálatok?
2020. aug. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/94 anonim ***** válasza:
86%
En dobnam a francba... kinek kell egy kolonc szarkevero. Van meg csomo csinos lany, plane itt a nyar is. Amugy a szuleid lehet hogy miattad viselik el, es nekik sincs kedvuk hozza, csak illembol jopofiznak vele. bar akkor minek hovtak volna a hatad mogott a kozos kirandulasra.. nehez jo tanacsot adni
2020. aug. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/94 anonim ***** válasza:
19%

Szerintem mindkettőtöknél durván gondok vannak. Szerinted az normális, hogy te barátnőkkel találkozgatsz mellette titokban?...

Amúgy meg azután, hogy eleve írod, hogy kb gyomorgörcsöd van a csajtól: szakíts. Ha a szüleid szóvá teszik, miért tetted, mondd nekik, hogy mi mindenben hazudott a lány - ha értelmes emberek, akkor ennél több nem kell, hogy ne hiányolják nagyon.

2020. aug. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/94 anonim ***** válasza:
91%

Ezek komoly patológiás tünetek - ezt szakemberként írom.


Javasolnám, hogy anyukádéknak mutasd meg ezt a kérdést, és a lányt határozottan tavolítsatok el a csaladotok közeléből. Nagyon (tényleg nagyon!!) veszélyes irányba is fordulhat a viselkedése: nem szeretnélek ijesztgetni, de legyetek észnél, nem fogja szó (és bosszú) nélkül hagyni, ha megfosztjátok a "birodalmától".


Az nem gyanús, hogy 'barátnő'-nek nevezed, de menekülsz előle, és felüdülés ha nincs a közeledben?

Gondold át kérlek, mi a barátság, és te mitől érzel valakit a barátodnak.

Ezzel szemben vele kapcsolatban milyen érzéseid, gondolataid, _félelmeid_ (!) vannak.


Sok sikert, drukkolok neked!

2020. aug. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/94 A kérdező kommentje:
Nem párkapcsolat, én is lány vagyok. Nem úgy a barátnőm...
2020. aug. 1. 11:44
 8/94 anonim ***** válasza:
79%
Ó, hát ezt nem ártott volna a kérdésbe írni :D Az meg főleg durva, ilyet még nem is hallottam. Nagyon gyorsan leszerelném a helyedben.
2020. aug. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/94 A kérdező kommentje:
Ha nem veszem fel a telefont, nem írok vissza, akkor még kicsit próbálkozik nálam, majd hívja anyát/apát, hogy én hol vagyok, mit csinálok, miért nem veszem fel? Volt már, hogy mire felkeltem reggel és lementem a konyhába, ő már kint kávézott anyával a teraszon, mert hogy nem volt türelme megvárni, amíg felkelek és gondolta, átjön addig is. De volt olyan is, hogy nem mondtam neki, hogy elmegyek egy másik barátnőmhöz és megjelent ott rá pár órára, hogy anya mondta neki, hogy ott vagyok.
2020. aug. 1. 11:47
 10/94 anonim ***** válasza:
84%
ha az emlitett "baratno" ide keveredik,,,mindenki olyan minuszt fog kapni,mint a huzat :)
2020. aug. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!