Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem nagyon akar gyereket,...

A férjem nagyon akar gyereket, de egyértelművé teszi, hogy ő nem akar majd vele sokat foglalkozni. Ti szülnétek így gyereket?

Figyelt kérdés

Azt mondja, hogy majd néha eljátszik vele, vagy ha lesz kistestvér, majd együtt eljátszanak. De a gyerek ellátása, gondozása alapvetően az én feladatom lesz.

Szerintem a gyerekeknek jó apja lenne, inkább attól félek, hogy nekem milyen férjem lesz - fog-e majd bármiben segíteni, vagy tényleg mindent tőlem vár el? Volt valaki ilyesmi helyzetben?



2020. aug. 4. 05:10
 91/142 anonim ***** válasza:
96%

90

Igen 😂

Jujj nagyon izgi. Szorítok hogy ikrek legyenek, velük kevesebb a gond mert eljátszanak együtt 😊🌞

2020. aug. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/142 anonim ***** válasza:
96%
A férje feladata az anyag beadása után le is zárult,a fikuszok mellett majd néha vett egy pillantást a gyerekre,de jó apa lesz 😂
2020. aug. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/142 anonim ***** válasza:
96%

92

Annyi,hogy a férj néha meglocsolja a fikuszt 😂😂😂

2020. aug. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/142 anonim ***** válasza:
96%

93 te csak ne becsüld le a férjet! Nem szobanövényeket gondoz hanem a balkonnövényeket tartja életben, he ☝

Hóban, fagyban, tűző napon! 😊

2020. aug. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/142 anonim ***** válasza:
99%

Hát így könnyű nagyon akarni gyereket. Tudod, más farkával a csalánt...


Csak nekem érthetetlen, hogy ilyen hozzáállással miért is akar annyira gyereket? Hogy dicsekedjen vele, hogy neki is van? És mi van, ha olyan lesz a gyerek, hogy nem lehet vele dicsekedni? Mert ugye tudod, hogy ez is benne van a pakliban?


A kérdésedre válaszolva, a nyavalya szülne gyereket olyan embernek, aki előre kijelenti, hogy a gyerek ellátásába nem hajlandó besegíteni. Nálunk a gyerek közös döntés volt, az volt a természetes, hogy mindkettőnk felelőssége.

2020. aug. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/142 anonim ***** válasza:
96%

89, megnyugtatlak, anyuka sem szívesen szedi ki a kakit, neki is büdös és gusztustalan a fosika. És akkor most? A gyerek a saját kakijába fog belefulladni, mert egyikőtöknek se fűlik a foga hozzá?


Ez a legnevetségesebb és leggázabb érv, amit valaha hallottam, már ne is haragudj.

2020. aug. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/142 anonim ***** válasza:
99%
Semmiképpen nem szabad ilyennek szülni!!
2020. aug. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/142 Metionin ***** válasza:
99%

"Amiben nem akar részt venni az az, hogy nekem segítsen - pelenkázás, etetés, házvezetés."


Bocs de ez nem segítés kérdése, hanem a kettőtök közös feladata amiben kötelessége részt venni. Ha nem tetszik, nincs gyerek, pont. Amúgy ebből kiindulva a háztartásban sem csinál semmit mert a te dolgod? Miért nem dobtad még ki? Szeretsz cseléd lenni?

2020. aug. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/142 Morzsi007 ***** válasza:
0%
96 Anonim, neked hány gyereked van és mennyi idősek?
2020. aug. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/142 anonim ***** válasza:
97%

89, "nem szívesen szedte ki a kakit"


egyem a lelkét.

te nem szeretted kiszedni, szedje ki az anyja, ugye?

2020. aug. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!