Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem nagyon akar gyereket,...

A férjem nagyon akar gyereket, de egyértelművé teszi, hogy ő nem akar majd vele sokat foglalkozni. Ti szülnétek így gyereket?

Figyelt kérdés

Azt mondja, hogy majd néha eljátszik vele, vagy ha lesz kistestvér, majd együtt eljátszanak. De a gyerek ellátása, gondozása alapvetően az én feladatom lesz.

Szerintem a gyerekeknek jó apja lenne, inkább attól félek, hogy nekem milyen férjem lesz - fog-e majd bármiben segíteni, vagy tényleg mindent tőlem vár el? Volt valaki ilyesmi helyzetben?



2020. aug. 4. 05:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/142 anonim ***** válasza:
97%

Ó, sokan voltak ilyen helyzetben, akik később elváltak.

Aztán csodálkoznak, hogy válás után le se tojja apuka a gyerekeit.

Nem is értem, miért írod, hogy jó apa lenne. Mitől lenne az? Messzire tud spriccelni? Mert ezen kívül semmit se tesz bele, és ezt előre el is mondta.

2020. aug. 4. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/142 anonim ***** válasza:
96%
"Szerintem a gyerekeknek jó apja lenne" Tehát előre kijelenti hogy nem foglakozik majd érdemben a gyerekkel, akkor alakít aput ha éppen úgy hozza úri kedve-és te azt hiszed jó apa lesz?
2020. aug. 4. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/142 anonim ***** válasza:
96%
Hát biztos hogy nem. El ne gondolja már hogy te vagy terhes 9 hónapig, te szülöd meg a babát, és te neveled egyedül 18 éves koráig. Ennyi erővel spermadonor is lehetne az apja. Az ilyen később se fog változni, meg igen benne van a pakliban hogy megunod hogy ennyire leszarja a gyereket elváltok és akkor ott lesz később a gyerekednek az apja aki soha életében felé se nézett.
2020. aug. 4. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/142 A kérdező kommentje:

Ahogy ismerem, játszana velük. Nem minden egész este, de azért valamennyit.

A bajom inkább azzal van, hogy ő erőlteti a gyerekvállalást, de azt is egyértelműen kijelenti, hogy nem ő lesz az akinek majd éjszakánként fel kell kelni.

2020. aug. 4. 05:26
 5/142 anonim ***** válasza:
95%
Inkább elgondolkodnék óhajtok-e támasz nélkül csicskát játszani a következő huszonöt évben.
2020. aug. 4. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/142 anonim ***** válasza:
96%
"Ahogy ismerem, játszana velük. Nem minden egész este, de azért valamennyit." Csakhogy ez nem apaság, fogod? Még egy kutya is több törődést igényel. Azt meg borítékolhatod egy ilyen hímsoviniszta mellett, hogy minden női munka lesz amit lusta elvégezni. És abban is biztos lehetsz, hogy bármi gond lesz a gyerekekkel-mert lesz-a pofádba lesz verve hogy a te nevelésed....
2020. aug. 4. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/142 anonim ***** válasza:
97%
Kérdezd már meg tőle, hogy ha előre tudja hogy nem fog velük törődni, minek akar gyereket? (nem, a heti egy-két óra buksisimi nem törődés)
2020. aug. 4. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/142 anonim ***** válasza:
98%
Nem, én így nem szülnék neki gyereket.
2020. aug. 4. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/142 A kérdező kommentje:

A válaszok szélsőségességéből úgy érzem, kicsit sarkosan tettem fel a kérdést, ennyire azért nem rossz a helyzet.

Játszana velük, és várja, hogy tanítgathassa őket.

Amiben nem akar részt venni az az, hogy nekem segítsen - pelenkázás, etetés, házvezetés.

2020. aug. 4. 05:50
 10/142 anonim válasza:
94%

De a pelenkázásból, etetésből, házimunkából is kiveszi a részét egy normális férfi, most már hiába próbálod szépíteni. Nem lenne jó apa, és férjnek is kritikán aluli.


Nem szülnék neki, együtt sem lennék egy ilyen emberrel.

2020. aug. 4. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!