Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem nagyon akar gyereket,...

A férjem nagyon akar gyereket, de egyértelművé teszi, hogy ő nem akar majd vele sokat foglalkozni. Ti szülnétek így gyereket?

Figyelt kérdés

Azt mondja, hogy majd néha eljátszik vele, vagy ha lesz kistestvér, majd együtt eljátszanak. De a gyerek ellátása, gondozása alapvetően az én feladatom lesz.

Szerintem a gyerekeknek jó apja lenne, inkább attól félek, hogy nekem milyen férjem lesz - fog-e majd bármiben segíteni, vagy tényleg mindent tőlem vár el? Volt valaki ilyesmi helyzetben?



2020. aug. 4. 05:10
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/142 anonim ***** válasza:
97%

Kizárt dolog, hogy így vállalnék vele gyereket.


Legalább őszinte, így lehet előre tudni, hogy reménytelen a dolog.

2020. aug. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/142 Morzsi007 ***** válasza:
89%
Te szeretnél gyereket?
2020. aug. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/142 anonim ***** válasza:
91%
Nincs szó arról, hogy a kérdező akarna bármit is, az ő élete arról szól, amit a férje akar...
2020. aug. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/142 anonim ***** válasza:
95%

#53 na itt kiégtem 😰😱😂😂😂😂


Ez tuti provokálós kamukérdés. Ilyen hülye a világon nincs aki szerint jó apa lesz a semmirekellő férje mert a növényeket is szépen gondozza.


LOL 👌😂😂😂😂😂😂

2020. aug. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/142 anonim ***** válasza:
79%
De jó... még egy kommentárvadász kamukérdés.
2020. aug. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/142 anonim ***** válasza:
96%

Jah, én is így vagyok.

Van a gyerek, tök jól lehet mellette gyerekesen hülyéskedni, és még meg sem szolnak, hanem "de jó apa, játszik a gyerekkel"

A nő meg kigürizi, kigürizte a belét, de hát ez van, neki ez jár. (szarkazmusjel)

2020. aug. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/142 anonim ***** válasza:
92%
Normális nő hozzá sem megy ilyen önző, kényelmes taplóhoz, nem még gyerekvállaláson gondolkodik vele.
2020. aug. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/142 anonim ***** válasza:
95%

Néha játszani egy gyerekkel,a macerás feladatokat áttolni az anyjára és előre közölni, hogy nem erőlteti meg magát- ez nem apatípus. Az apa nevel, tanít, támogat, vigasztal, biztonságot nyújt játszik és síró gyereket ölel, amikor kéri. Nyakig kakis babát mosdat, mikor az anya alig él a kialvatlanság miatt és rendszeresenelviszi sétálni a kicsit, hogy anya pihenhessen vagy takarithasson, közben a gyerek valódi érzelmi kapcsolatot alakíthat ki az apjával. Az apa Barbie mesét néz a lányával Forma-1 helyett és nyaralni se egzotikus helyekre megy, hanem a gyereknek is megfelelő célt választja. Az apa megérti és segíti az anyát, aki minden nap minden percében dolgozik, felügyel, vigyáz és mosolyog a baba kedvéért, háztartást vezet és főz ugyanúgy.

Ezek töredéke az apa feladatának. Ha a férjed a felében elbukna, zárd ossze a lábad és felejtsd el gyerekvállalást, hörcsög való neki. A hörcsögnek elég, ha néha kiveszed, simogatod pár percet, aztán mész tovább.

2020. aug. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/142 anonim ***** válasza:
88%
Te akarsz egyáltalán gyermeket? Mert hogy a férjed erőlteti az egy dolog...
2020. aug. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/142 anonim ***** válasza:
10%
Hú de megakadt a szemem a Forma-1 miatt, csak amiatt olvastam végig xD
2020. aug. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!