Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem nagyon akar gyereket,...

A férjem nagyon akar gyereket, de egyértelművé teszi, hogy ő nem akar majd vele sokat foglalkozni. Ti szülnétek így gyereket?

Figyelt kérdés

Azt mondja, hogy majd néha eljátszik vele, vagy ha lesz kistestvér, majd együtt eljátszanak. De a gyerek ellátása, gondozása alapvetően az én feladatom lesz.

Szerintem a gyerekeknek jó apja lenne, inkább attól félek, hogy nekem milyen férjem lesz - fog-e majd bármiben segíteni, vagy tényleg mindent tőlem vár el? Volt valaki ilyesmi helyzetben?



2020. aug. 4. 05:10
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/142 anonim ***** válasza:
99%

Father of the year, komolyan. Ha most ilyenek a kilátások, mi lesz, ha betegesebb lesz a gyerek mondjuk és többet kell vele lenni? Vagy érzékenyebb lelkű? Esetleg több apai figyelmet igényelne?

Akkor is rácsapná az ajtót, mondván “lejárt a napi 30 perces gyereksimi”, vagy “gyere vissza, mikor már a deriválás a tananyag”?

2020. aug. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/142 anonim ***** válasza:
98%

Ebböl lesz majd az hogy mivel rád fog hárulni a gyerek szinte teljes mértékben ezért a külsöddel sem tudsz majd foglalkozni mert nem lesz idöd se energiád.


Aztán a "minta apa" a csodás férjed, beújít egy fiatal kislánnyal, végül válás, és te maradsz a gyerekkel egyedül.


Te döntésed

2020. aug. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/142 anonim ***** válasza:
97%

"Nincs állatunk, de az erkélyen lévő növényeknek többnyire ő a gondozója."

LOL:DDDD

Hát,ha a növényeket hetente megtudja locsolni,akkor rohadt jó apuka lesz az biztos:DD

2020. aug. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/142 anonim ***** válasza:
97%
Magához akár láncolni a gyerekkel, hogy a hátad mögött félrekúrhasson. Ha rájössz a gyerekkel fog zsarolni, hogy milyen élete lenne ha elválnátok és apa nélkül maradna.
2020. aug. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/142 anonim ***** válasza:
99%
Én csak arra lennék kíváncsi, hogy ha fordított lenne a helyzet, hogy a nő mondja azt, hogy, oké, legyen gyerek, de ő nem akar annyit foglalkozni vele, akkor abból mennyivel nagyobb felháborodás lenne mind a kommentelők, mind a partner részéről (megjegyzem, jogosan). De ahogy látom a jelenlegi helyzettel kapcsolatban így is vannak olyanok, akik szerint rendben van. Szerintem egyik sem elfogadható, a gyereknek szülőkre van szüksége, nem csak egyre, aki mindent megtesz érte, és egy másik “idegenre” aki foglalkozik vele néha, ha éppen kedve van hozzá, nem fáradt, vagy éppen unatkozik. Röviden: nem, nem szülnék ilyen embernek, és ha már a férjem, akkor el is válnék tőle.
2020. aug. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/142 anonim ***** válasza:
99%
És ha belehalsz vagy belerokkansz a szülésbe?...
2020. aug. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/142 anonim ***** válasza:
98%
Akkor odaadja az apa a nagyinak 18 éves koráig.
2020. aug. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/142 anonim ***** válasza:
73%
Vegyél neki kutyát inkább, az egy kutya esetében mint az xbox:)
2020. aug. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/142 Morzsi007 ***** válasza:
5%
Nemtudom mennyi hozzászólónak van gyereke, de az biztos, hogy mindenki nincs tisztàba a gyereknevelèssel. Így látatlanban azt mondd, amit akar, de ha a kezébe lenne a baba, megváltozhat a véleménye mindenről. Én ismerek olyan anyukát, aki szülés után pár hónapos babáját okolja, mert nem tud pihenni a férjével és ki van akadva. Meg olyan apukát, beleértve engem is, aki nem szívesen szedte ki a kakit, meg dolgozik egész nap, anyuka meg otthon neveli a gyerekeket meg viszi a háztartást, így nem tudunk annyit a gyerekekkel lenni, de ez nem azt jelenti, hogy nem érdekelnek. Kérdező Anyuka lehet durván fogalmazott kicsit, nem ismerjük egyiküket sem.
2020. aug. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/142 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem a kérdező már elkezdett gyereket csinálni a férjével:D
2020. aug. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!