Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van az apámból, nem...

Vegansophie kérdése:

Elegem van az apámból, nem lehet vele egy helyen lakni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kezdjük ott kiskorú vagyok.Az apámmal mindig is csak felszínes kapcsolatom volt, de már kisebb gyerekként eldöntöttem hogy nem leszek olyan,. Soha se beszéltünk pár mondatnál többet és nem igazán foglalkozott velem. Gyakran meg se hallgatott csak elhordott hogy mindent elrontok mikor csináltam valamit. Az hogy velem mi van nem érdekelte csak hogy neki jó legyen. Nem vesz komolyan, kicsit se tisztel. Nagy elvárásai vannak de ő a legkisebbet se csinálja meg.

2020. aug. 7. 08:15
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Hogy lehetne megértetni hogy ez nem úgy megy hogy kiskorú vagyok úgyhogy ezért szolgaként kell viselkednem? Nem kérek tőle semmit ami pénzbe kerül, csak annyit pl. hogy kicsit halkabban mert tudja hogy érzékeny vagyok a hangokra de nem érdekli, de ő elvárja hogy legyek jó tanuló úgy hogy senki se segít. Évek óta ez van, és szerintem ez elég toxikus.
2020. aug. 7. 08:19
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Beszélhetnél anyukáddal (feltéve, ha van rá lehetőséged). Az embereket nem fogod tudni megváltoztatni, viszont alkalmazkodhatsz hozzájuk. Jó lenne megérteni, édesapád miért viselkedik így, de ezt nem valószínű, hogy te meg fogod tudni beszélni vele. Vannak nagyon hasznos gyerekpszichológusok, akár az iskoládban is érdeklődhetsz. Ők sokkal hasznosabb dolgokat tudnak mondani, mint a gyk. Főleg, hogy az írásod alapján értelmesnek tűnsz. Kár lenne, ha nem próbálnád meg. Sok sikert! :)
2020. aug. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
6%
Köszönd meg, hogy eltart, van hol laknod, van mit enni, és nem alkalmaz testi fenyítést!
2020. aug. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
lol. mit köszönjek? nem én kértem.
2020. aug. 7. 08:42
 5/15 A kérdező kommentje:
azt hogy szenvedek miatta?
2020. aug. 7. 08:42
 6/15 anonim ***** válasza:
13%

Akkor menj be az önkormányzathoz, és kérd magad gondozásba!


Remekül fogod érezni magad egy intézetben, miközben a nagyobb cigó fiúk napi 3X megerőszakolnak.

2020. aug. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
honnan veszed hogy nem alkalmaz? egyébként ha látványosan elhanyagolna akkor valószínűleg lakásotthonba vagy nevelőknél lennék és nem én vállaltam a felelősséget hanem ő. nem hárítani akarok de egy gyerek elvileg a gyámjaira van utalva sok kérdésben. csak mikor dönteni kell hogy hova járjak iskolába az az ő felelősségük de mikor bajom vanakkor meg már nem vagyok olyan kicsi oldjam meg magam. de komolyan azt akarta hogy menjek be a gyámügyhöz és egyedül intézzem hogy elvigyenek.
2020. aug. 7. 08:48
 8/15 A kérdező kommentje:
tudom ott milyen, de attól még hogy valahol rossz nem változik a helyzet. másrészt nem vennének mert megvannak a körülmények hogy lakhassak itt. mellesleg volt hogy meztelen voltam kb. és leszarta úgyhogy nem kell zaklatni másnak se ha erre gondolsz. nem tudsz sokat rólam
2020. aug. 7. 08:50
 9/15 A kérdező kommentje:
úgyhogy nem értem miért kell lekezelni.
2020. aug. 7. 08:51
 10/15 anonim ***** válasza:
11%
EZ KAMU!
2020. aug. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!