Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van az apámból, nem...

Vegansophie kérdése:

Elegem van az apámból, nem lehet vele egy helyen lakni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kezdjük ott kiskorú vagyok.Az apámmal mindig is csak felszínes kapcsolatom volt, de már kisebb gyerekként eldöntöttem hogy nem leszek olyan,. Soha se beszéltünk pár mondatnál többet és nem igazán foglalkozott velem. Gyakran meg se hallgatott csak elhordott hogy mindent elrontok mikor csináltam valamit. Az hogy velem mi van nem érdekelte csak hogy neki jó legyen. Nem vesz komolyan, kicsit se tisztel. Nagy elvárásai vannak de ő a legkisebbet se csinálja meg.

2020. aug. 7. 08:15
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Hát ha az lenne örülnék.
2020. aug. 7. 09:00
 12/15 anonim ***** válasza:
1%

Menj állami gondozásba!

Ha megfelelő bizonyítékot prezentálsz, ki fognak menekíteni onnan.

Aztán lesz 20 -30 brazil kortársad, akik majd megfelelő gondozásba vesznek... :-DDDD

2020. aug. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Tanácsot kértem nem hogy a nemi erőszakkal viccelődjenek.
2020. aug. 7. 09:23
 14/15 anonim ***** válasza:
97%
Mekkora büdös bunkó itt néhány válaszoló, anyám...
2020. aug. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben elkezdenék kimozdulgatni otthonról, hogy ne legyen töményen a nyakadon mindennap. Könyvtár, diákmunka, önkénteskedés, ilyesmik. Minden filléremet eltenném későbbre, hogy érettségi után el tudjak menni onnan, amint lehetséges. Szeptembertől igényelnék kollégiumi elhelyezést, amennyiben lehetséges, illetve nagyon-nagyon ráfeküdnék a tanulásra, mivel ez az egyetlen biztos opció, amivel stabilan ki tudsz vakarózni ebből a helyzetből. Önkormányzathoz is adnék be igényt szociális támogatásra, amennyiben egyedül tart el és nem jár utánad gyerektartás sem.
2020. aug. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!