Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleitek hogyan szoktak...

Szüleitek hogyan szoktak veszekedni/összezörreni, és milyen gyakran?

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

2o évig naponta többször is, úgy hogy megy az ordibálás, tárgyak repülnek, Apu veri Anyut, Anyu elvágja az erét vita közben, folyton kék zöld...

3 éve nyugisabb lett a helyzet, csak néha ordibálás, és kevesebb verés.

Hogy lelkileg helyre jövök-e valaha, azt viszont nem tudom.

2011. júl. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Apám egy alkesz, vannak jobb idők meg rosszabbak. Én már 10 éve azért imádkozom hogy váljanak el.Talán egy héten van két nap amikor nem veszekednek. Én már a házasság gondolatától is hányok,nem is hiszem hogy lesz valaki akivel boldogan le fogom élni az életem. A gyereknek is ezerszer jobb egy csonka család mint ez, legalább idegileg nem megy tönkre.
2011. júl. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez változó. Amikor kicsi voltam nagyon keveset veszekedtek, néha még szájrapuszit is láttam, hogy adnak egymásnak, sőt a csók is előfordult.

Aztán amikor úgy 10 éves lettem, akkor jött valami hosszabb hullámvölgy, ugyanis kb 16-17 éves koromig nagyon sokat veszekedtek, ordibáltak egymással, volt, hogy naponta, de hetente többször biztosan. Persze ezt tetézte, hogy én meg nem a legkönnyebb eset voltam, igazi kezelhetetlen lázadó tini, úgyhogy miattam is veszekedtek egy csomót, hogy hogyan kéne engem nevelni, de persze ez inkább csak ürügy volt...

Utána sokminden történt, volt egy súlyos autóbalesetük, ahol anyukám meg is sérült és hetekig kórházban volt, majd 2 évre rá egy műtétje is, akkor apukám nagyon gondoskodóvá vált és sokáig egyáltalán nem lehetett hangos szót hallani...

Azóta néha-néha veszekednek, nem sokat, és nem is komolyakat, de egymást gyakran szidják a másik háta mögött, de mondjuk az se annyira komoly és nem indulatosan. Viszont puszit se látni már nagyon rég, szerintem évek óta egy ujjal se értek egymáshoz (értsd kb 10 éve). Anyukám gyakran szokta mondogatni, hogy hát ő se gondolta, hogy apámból ilyen mogorva, zsémbes "öregember" lesz, meg hogy fiatalon egészen más ember volt. Ami igaz is, apukám eléggé antiszociális, nem jár a munkahelyén kívül emberek közé egyáltalán, és ha ideges azt a családon tölti ki, főleg anyukámon, mert ugye mi a tesómmal már nem lakunk otthon. Verekedni soha nem verekedtek. (most apukám 57 anyukám 58 éves)

2011. júl. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem láttam még őket veszekedni.Ha mást nem őket biztos egymásnak teremtették.Régebben amikor 2-3 éves voltam a pénz miatt volt vita de kitartottak most már 17-18éve együtt vannak.Azóta nem veszekednek semmin.Apukám eléggé nyugodt természetű és mindent nyugodtan beszélnek meg.
2011. júl. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Veszekedni, ordibálni, soha nem láttam őket. A pénz miatt volt néha egy kis összezörrenés, apám sporolós, anyu meg szeret költekezni, de már megszoktákezt, már csak nevetnek rajta:). 30 éve vannak együtt és szeretik egymást:)

23/L

2011. júl. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
egész nap folyamatosan, zeng a ház. menekülök itthonról nappal, este csend van :)
2011. júl. 18. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!