Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom így megismerni a...

Nem tudom így megismerni a lányom barátját. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Fél éve van együtt a lànyom a pasijával. Eddig kb.3szót beszèltem vele. Ha itt van akkor bemennek a szobába bezárkóznak. Vagy a fiúnàl vannak vagy elmennek sétàlni.

Esélyem sincs megismerni kivel is engedem el a gyerekemet. A lànyom mesél sokmindent róla. Nem is tudom szimpatikus e vagy sem. De inkább nem sőt a családja sem akiket csak hallomásból tudom milyenek. Pedig biztos rendes gyerek.De ez így nem jó.

Ültessem le hogy na most akkor beszélgessünk? Vagy ha tovább lesznek együtt majd vàltozik? Nekem ez fura hogy idejön lerendezik egymást és megy haza.

Ti mit tennétek?



2020. aug. 10. 17:50
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
97%
Kati, szívesen megismernem a Pistit kicsit jobban. Kérdezd már meg, vélünk vacsorázna e kedden.
2020. aug. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Nem engedik az anyjáék. Max fél7ig lehet. Jönnek érte vagy hívják hogy menjen. Velük kell hogy vacsorázzon.
2020. aug. 10. 17:56
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a lányod?
2020. aug. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

Ja és csak ebéd után jöhet.

Volt hogy tovább maradt és lecseszték a szülei hogy mit képzel miért maradt tovább meg biztosan zavart bennünket.

2020. aug. 10. 17:57
 5/37 A kérdező kommentje:
15
2020. aug. 10. 17:57
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj a lányoddal. Mondd hogy még csak kb. 3 szót beszéltél a pasijának és szeretnéd megismerni.
2020. aug. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
98%
Ha jönnék érte a szülei, akkor: Szia Zsuzsa, szívesen megismernem jobban a Pistit. Itt vacsorazhatna valamelyik nap? Utana haza viszem en.
2020. aug. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
A lányom nem mehet be hozzájuk. Csak titokban mikor nincsenek szülők. A fiú anyja azt mondta úgy illik hogy a fiú jár a lányhoz.1szer volt ott a lányom úgy hogy az anyösjelölt otthon volt azt mondta soha többet.
2020. aug. 10. 18:06
 9/37 anonim ***** válasza:
15%

5


15 éves lányom esetén látogatásakor a székhez szögezném a kis kandúrt minimum.

Egyik napon jön hozzátok s szépen eltereled lányod szobájától a "vallatóba"...ahol elbeszélgetsz vele, lányod addig meg sütit süt vagy bármi...

Mi ebben, olyan nagy kaland???


Félsz tőle vagy lányodtól? Ki az úr a házban, ha te nem, a vendég, mint a "menekültek" a határon?

A kutya fáját már...

2020. aug. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
26%
Ez csak szexkapcsolat, a fiú vigyáz, hogy ne is alakuljon több valamivé.
2020. aug. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!