Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom így megismerni a...

Nem tudom így megismerni a lányom barátját. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Fél éve van együtt a lànyom a pasijával. Eddig kb.3szót beszèltem vele. Ha itt van akkor bemennek a szobába bezárkóznak. Vagy a fiúnàl vannak vagy elmennek sétàlni.

Esélyem sincs megismerni kivel is engedem el a gyerekemet. A lànyom mesél sokmindent róla. Nem is tudom szimpatikus e vagy sem. De inkább nem sőt a családja sem akiket csak hallomásból tudom milyenek. Pedig biztos rendes gyerek.De ez így nem jó.

Ültessem le hogy na most akkor beszélgessünk? Vagy ha tovább lesznek együtt majd vàltozik? Nekem ez fura hogy idejön lerendezik egymást és megy haza.

Ti mit tennétek?



2020. aug. 10. 17:50
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
90%

Na azért álljon meg a menet, hogy egy 15 éves gyerek partnerét nem ismerheti a szülő!

Legközelebb beszélnék a kedves anyukával/apukával, hogy a fiuk állandóan ide jár, a lányom meg nem mehet hozzájuk, ez pedig számomra nagyon egyoldalú, továbbá semmit nem tudok a másik családról, ez pedig zavar, főleg hogy az én lányom a sebezhetőbb.

Nem érdekelne, ha a lányom behisztizik ettől meg úúúútálni fog, mert ez így nem normális. Mi az, hogy nekem kötelességem más gyerekét vendégül látni, de az enyém meg ki van tiltva az ő házukból?

2020. aug. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
47%
Az zavar teged,hogy egy kamasz nem all le veletek jopofizni,de az nem zavar hogy a ket 15 eves gyerek "lerendezi" egymast?
2020. aug. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
88%
Úgy tűnik, a másik család valami előítélettel viseltetik a te családod iránt.
2020. aug. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%
23 as oda-vissza megy!
2020. aug. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
22%
Vagy előítéletes a család, vagy tényleg csak szexkapcsolat.
2020. aug. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
28%

Számomra is furcsa az is,hogy 15 évesen már fél éve olyan kapcsolatban állnak amire bőven elég lenne még 2-3 év múlva is. A másik: ahogy írják is: szülőként jogod van megismerni a gyereked - aki még szószerint gyerek- fiúját.


Ne haragudj, de valahol nekem szimpatikusabb a fiú családja akik elvárják mikor menjen haza, mikor mehet el otthonról, gondolom az illemre hivatkozva.


Ne hagyd ennyire szabadjára a lányod, nehogy komolyabb következménye legyen a felelőtlenségüknek és esetleg egy abortusz várjon rá.

Neki még a tanulásra kellene koncentrálnia, bőven lesz ideje pasizni, főleg komolyabb kapcsolatra.

2020. aug. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:

Kitűnő tanuló illedelmes okos lány. Ezzel nincs baj. A fiú szülei nem ismernek így nincs semmi féle előítélet. A fiú barátai sem menhetnek be hozzájuk. Azzal az indokkal hogy nincs kitakarítva meg ilyenek.

A lányom mondta már neki hogy beszéljen az anyjával hogy ne így kelljen találkozni. De a fiú nem mer beszélni a témáról velük.

Beszélni fogok a fiúval mindenképpen. Ha én megbízók bennük akkor legyen normális kapcsolat.

A lányommal már beszéltem nekem ad igazat.

2020. aug. 10. 20:07
 28/37 A kérdező kommentje:
20. Remélem így lesz minél hamarabb! Csúnya dolog de ez van alig várom...
2020. aug. 10. 20:11
 29/37 anonim ***** válasza:
82%

Jaj a lány mekkora ribi, hogy pasizik...

A srác talán nem szexel 15 évesen? Az nem akkora probléma?

A családnak krva kényelmes valószínűleg, hogy a gyerekük mindenhova (csaja, haverok) odapofátlankodik, de nekik cserébe semmit nem kell ebből viszonozni. Hát attól meg ne hatódjak már meg, hogy nem ebédidőben állít be és legalább a megvacsoráztatását nem várják el a szülők...Attól még irtó bunkó dolog, amit csinálnak.

2020. aug. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg a lányodnak, hogy szeretnél beszélni a fiúval - legközelebb úgy időzítsen, hogy erre is maradjon idő.
2020. aug. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!