Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom így megismerni a...

Nem tudom így megismerni a lányom barátját. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Fél éve van együtt a lànyom a pasijával. Eddig kb.3szót beszèltem vele. Ha itt van akkor bemennek a szobába bezárkóznak. Vagy a fiúnàl vannak vagy elmennek sétàlni.

Esélyem sincs megismerni kivel is engedem el a gyerekemet. A lànyom mesél sokmindent róla. Nem is tudom szimpatikus e vagy sem. De inkább nem sőt a családja sem akiket csak hallomásból tudom milyenek. Pedig biztos rendes gyerek.De ez így nem jó.

Ültessem le hogy na most akkor beszélgessünk? Vagy ha tovább lesznek együtt majd vàltozik? Nekem ez fura hogy idejön lerendezik egymást és megy haza.

Ti mit tennétek?



2020. aug. 10. 17:50
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
38%
Ebben a korban még nem akarnám megismerni. Azért még elég fiatalok ahhoz, hogy együtt is éljék le az életüket. Persze, nem azt mondom, hogy semmit ne tudj róla, de nem fog midekit bemutatói neked hidd el. Nekem is épp ennyi idős a lányom, és amit ő mond el nekem, az alapján beszélgetünk. Néha még tanácsot is kér tőlem. De nem csekkolom le a barátját, amíg ők nem látják úgy, hogy ideje lenne bemutatkozni.
2020. aug. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
9. Gondoltam már erre de nem akarok bunkó lenni. Nem szeretném hogy a lányom megharagudjon meg a fiú bunkónak tartson.
2020. aug. 10. 18:11
 13/37 anonim ***** válasza:
80%

11


Azért a nevét s címét nem egy katasztrófa megtudni, ha már a "virágszálnak" csapja a szelet?

Pláne, ha nem éppen normális családból jön...leírás szerint.

2020. aug. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
84%

12


Nincs ebben semmi bunkóság...aki egyenes, ezen nem fog pánikolni...lányod meg még gyerek, mint érett gyerek e korral.

S ha egy nap nem tudod elérni, hol keresed vajon...

2020. aug. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
24%
Az a baj, hogy a kislányod most kondicionálódik ennek a szexviszonynak az alapján ahhoz, hogy mint ember nem kell, a személyiségét nem kérik, csak a testét, neki csak az a dolga, hogy beleürítsenek. És a továbbiakban is ilyen kapcsolatokat fog választani, mert ezt tanulta meg. Na, ez a gond ezzel a dologgal, és ezért nem jó az, hogy ilyen gyerekek szexelnek ész nélkül.
2020. aug. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
98%

A lányom nem mehet be hozzájuk. Csak titokban mikor nincsenek szülők.


Remélem, elmagyaráztad a lánynak, hogy titokban nem járhat oda.

2020. aug. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
77%
Elég egyértelmű, hogy a másik család valami prostifélének tartja szegény lányt, aki a küszöbük átlépésére se méltó. Meg nyilván úgy vélik, lopna a lakásból, ha ennyire ki van tiltva onnan. Roppant gáz az egész helyzet.
2020. aug. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
29%
Nem volt a környéken valami normálisabb fiú, ha már szexelni akart a lány? Valaki, aki illik is hozzá, és nem nézik le?
2020. aug. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
96%

Nem csak ebédelni és vacsorázni lehet együtt. Mielőtt átmegy, beszéld meg a lányoddal, hogy szeretnéd egy kicsit jobban megismerni. Mondd el neki, amit itt leírtál és biztosítsd róla, hogy ettől még nem fogsz beleszólni a kapcsolatukba. Aztán csináljatok valamit közösen délután. Menjetek el kirándulni, süss nekik uzsonnára palacsintát, stb. A lényeg, hogy ne legyen hosszú program, de lehessen közben beszélgetni. Mivel ebben a korban gyakori, hogy a szülőkkel lenni kellemetlen és ciki a kortársak előtt, az is jó megoldás, ha nem közvetlenül velük vagy. Pl. megkérheted őket, hogy főzzenek egy egyszerű vacsorát, míg te munkahelyi e-mailekre válaszolsz. Vagy keresel magadnak bármilyen elfogltságot, ami miatt hallótávolságon belül maradhatsz, és láthatod, hogyan viselkedik a fiú, miről beszélgetnek, stb. Ha egyáltalán nem ismered, ebből is rengeteg információt kaphatsz.


Teljesen normális, hogy ismerni akarod azt, akivel a lányod az ideje nagy részét tölti. Akár a fiúja az, akár a barátai. Egyáltalán nem nagy kérés, hogy ha már folyton nálatok vannak, néha úgy intézzék a közös programot, hogy beszélgethessetek egy fél órát.

2020. aug. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
48%

Phuuu hát nem túl illedelmesek nevelték a szülei.

Vedd számításba, pár hónap és szétmennek:).

Azért barátnői anyukaijaival szoktam pár szót beszélni..m

2020. aug. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!