Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rajtam kívül van még más is,...

Rajtam kívül van még más is, aki férfi nélkül képzeli el az életét? Nem akar házasságot, gyerekeket csak jó munkát, nyugalmat és jó keresetet.

Figyelt kérdés

Nagyon kiábrándultam a férfiakból már kb 6hónapja, azóta kerülöm őket és egyáltalán nem hiányzik. A szex részével magam törődök, nem hiányzik pasi.

Van még valaki, aki nem akar férjhez menni és nem akar olyan családot?

Ne ítéljetek el légyszi. Csak egy kérdés.


2010. aug. 4. 19:26
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

Utolsó! Én nem pontoztalak le. Mindenkit felpontoztam, aki válaszolt. (Nem tudom mi értelme, attól nem lesz senki jobb, sem rosszabb, de ez van.) Ez is egy meglátás, ahonnan te nézed a dolgokat, de pl. nekem lehet, hogy ez hozza a boldogságot. Mert én arra vágyom, hogy el tudjak innen költözni (még a szülőmmel élek, 20éves vagyok) és egyedül érjek el mindent, amit szeretnék. Nekem utána sem lesz szükségem pasira magam mellé (most így gondolom és kitudja meddig), mert amint írtam én nem bízom az emberekben. Valamennyire igen, de nem 100% és bizalom nélkül nálam nincs kapcsolat, sem szerelem, sem házas élet sem semmi. Nekem ez a gondom.


Köszönöm a válaszokat!

2010. aug. 5. 10:40
 22/33 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem a legtöbb hozzászóló túl fiatal. Idővel az ember értékrendje megváltozik. Természetes, hogy ebben a korban szabadságra vágytok.

Aki gyerekre és együttélésre vágyik és köszöni, de nem kér a "papírból", az remélem, hogy minden ingóságról, amit közösen vettek/vesznek a párjával, pénzről, bankszámláról stb jogilag rendelkezik (szerződés, stb.) a párjával, mert ha esetleg (istenneadja) szétmennek, akkor egy perc alatt kisemmizheti a másik fél. Ezen a fórumon voltak már ilyen rémtörténeket és itt állt a csaj és siránkozott, hogy 1 kisgyerekkel most mit csináljon. A házasság fair play jogilag: van külön vagyon - az azé, akié (pl. örökség), a többi pedig felesben megy. De együttélésnél... párod nevén van a lakás? te hova mégy, ha szakítotok? együtt vettétek a plazma tévét? kinek a nevén van a számla? nevetségesnek és kicsinyesnek tűnhet, de bizony nem az, ha szétmennek és az egyiknek (akár gyerekkel) a nulláról kell az egzisztenciáját és az életkörülményei felállítani!

Aki nem akar gyereket: én is így vagyok vele. Párom nagyon szeretne, és amúgy tudom, hogy ha már lesz, akkor naqgyon fogom őt szeretni. Hát, nem lesz kötöttségektől mentes az életem? lehet... de remélem, hogy amikor szükségem lesz rá, esetleg idősebb leszek, akkor lesz, aki rám nyissa az ajtót és és megöleljen, amikor el vagyok keseredve (az ápolást meg sem említem, mert az már extra elvárás ma).

2010. aug. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
68%
A lakásos példánál kimaradt, hogy az oké, hogy esetleg nincs hova menned... ez házasság esetén is lehet így, de míg a házasság esetén (ha feles a lakás), akkor ha eladjátok, a fele pénz a tied (ami nagyot tud dobni az életkörülményeken), együttélésnél csak nézel, amig a másik zsebreteszi a pénzt.
2010. aug. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

Ez semmi, de ez a kizsákmányolás legtipikusabb példája:

1.van egy x pasi aki keres egy nőt, akit magába bolondít.

2. a pasi kéri a nőt költözzön hozzá, a nő örül ennek, mert ezt annak veszi, hogy a pasinak komolyak a szándékai (miért is?)

3. a nő dolgozik+háztartás+talán még kerti munka is! A pasi dolgozik, szépítgeti a házát, gyarapítja a vagyonát...

4. eltelt 2-3-4 év a nő szeretne eljegyzést...de nem kérdezi meg a pasit, mert a férfinek illik megkérni a nőt

5. persze a pasi egyáltalán nem akar házasodni..minek? Amikor van saját lakása, autója, fizetése, +egy nő is pénzeli, +teljesen ingyenes szolgáltatás: cselégmunka, kiszolgálás és szex amikor ő akarja...persze ha lesz gyerek, legyen.

6. Nincs házasság. a nő terhes lesz, vagy a pasi azt mondja majd lesz eljegyzés, ha meglesz a gyerek...

7. a nő szül, otthon marad, gályamunka, állandóan fáradt, leterhelt.. a pasi munka után meg otthon ücsörög és TV-zik és pofázik, hogy miért nincs még kaja, miért nincs szex...stb., persze a nőknek milyen jó, hogy még dógozniuk sem kell és otthon űlnek egész nap, amikor ő tartja el őket, és még a lakásában is élhet a nő!

Nincs szex, a nő nem képes mérgesen szexelni pláne nem is kívánja mert a szülés utáni időszakban van....

8. a pasi kimaradozik, becsjozik, és összeakad egy kis csajjal.

vagy: a nőt terrorban tartja verekedik, megalázza....stb.


Szakítás. De hogyan?


A nőnek valószínű hogy nincs semmije, nem dolgozik, nincs lakása, mondjuk 30-36 évesen semmivel kerül az utcára +egy gyerekkel.

sok ilyen van és ezt egy nő igyekszik kiküszöbölni.


Milyen jó is az az élettársi kapcsolat....persze de csak akkor, ha nekem van lakásom, hozzám költözik a pasi, és közös a munka minden....persze gyerek nélkül:)

Vajon melyik pasi menne bele így a kapcsolatba?

2010. aug. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
50%
Sokan azt nem értik meg, hogy az együttélésben pont azok a problémák és válságok lehetnek, mint egy házasságban. Ahogy pont ugyanaz a szerelem is. ezekhez tényleg nem kell papír. a papír ott kell, amikor az elválás során az egyik fél kijelenti hogy márpedig a másiknak nincs joga semmit sem elvinni, elvárni stb. és ehhez mondjuk elég, ha van egy közjegyzős nyilatkozat az együttélésről. már az is ad valamennyi védelmet.
2010. aug. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

az előző két hozzászólás mind szép és jó, valamint hasznos is. de szerintem már ott hibázik a dolog, hogy egy tróger pasi magába bolondítja a nőt. mert a következő pontokból kiderül, hogy tróger. igaz én csak 22 éves vagyok, de ezt már nem tudom ésszel felfogni. talán ha rendes pasikhoz vonzódnának a nők akkor nem ez lenne, ha nem csak a külső meg a kamu macsó duma lenne a nyerő. fiatal vagyok, de ha találnék egy olyan lányt akit szeretek és tudom, hogy szeret akkor 1-2 év után meg is kérném a kezét. én ilyen vagyok, nyilván van még rajtam kívül jó pár ilyen gondolkodású fiú, tegyük fel hogy ha ilyet választanának akkor nem lenne gond?! mert szerintem nem. és akkor a többi pont már abszolút fölösleges. kicsit több hangsúlyt a belsőre.

22f

2010. aug. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

14:13

ez mind szép és jó, csak sajnos a pasik nagy része nem erről híres. Nem kell ehhez macsónak sem lenni, meg nagydumás jóképűnek sem.

Én egyszer találkoztam egy okos, kedves, kenyérre kenhető fúcskát...akiről kiderült hogy valójában nem tisztességes....

persze gyorsan rájöttem, de sok csaj tök naiv és marad...

22F, ha nem vagy teljesen gátlásos, vagy nagyon csúnya, előbb-utóbb találsz egy kedves lányt, de ne Zimányi Lindáknak udvarolj...

2010. aug. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
egyik sem vagyok. csúnya sem vagyok, nemhogy nagyon csúnya. Zimány Linda külsőre sem tetszik, a stílusától pedig frászt kapok. egy teljesen átlagos kinézetű lány megfelelne normális belső értékekkel, de úgy tűnik ez mára már túl nagy elvárás.
2010. aug. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%

17:30 22F

teljesen átlagos lányt bárhol találsz és kedvesek is.

Az a baj, ha valaki pl. topmodell nőt keres és kopaszodó alacsony gnóm.

2010. aug. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

190+ vagyok 80kg, rendszeresen sportolok, szóval nem vagyok kopaszodó gnóm. És szeretném azt hinni, hogy belsőre sem vagyok csúnya. Az egyetlen nagy hibám, hogy nagyon ragaszkodó vagyok és ha egyszer valakit megkedveltem akkor nagyon sok idő amíg elfelejtem. És mindig pórul járok. Nem sajnáltatni akarom magam, csak annyi kérdés van, "hogy hol vannak a rendes pasik?" de én azt vettem észre, hogy hiába van ott a rendes pasi az általában nem jó, mert valami izgalmas kell, amit soha nem lehet teljesen megkapni, ami elérhetetlen. Ezt egy lány mondta nekem! Egyszerűen csak nem értem.

Bocs az offért! Bár nem ígérem, hogy nem fordul elő többször. :)

2010. aug. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!