Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rajtam kívül van még más is,...

Rajtam kívül van még más is, aki férfi nélkül képzeli el az életét? Nem akar házasságot, gyerekeket csak jó munkát, nyugalmat és jó keresetet.

Figyelt kérdés

Nagyon kiábrándultam a férfiakból már kb 6hónapja, azóta kerülöm őket és egyáltalán nem hiányzik. A szex részével magam törődök, nem hiányzik pasi.

Van még valaki, aki nem akar férjhez menni és nem akar olyan családot?

Ne ítéljetek el légyszi. Csak egy kérdés.


2010. aug. 4. 19:26
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
83%
én a nőkkel vagyok így. teljesen kiábrándultam belőlük. régebben szerettem volna normális komoly párkapcsolatot, házat, gyereket mindent ami ide tartozik. de mára már úgy vagyok vele, hogy soha nem fogok találni egy csinos-rendes és értelmes lányt. mielőtt megköveztek, hogy csúnya vagyok és bunkó, ez nem igaz. egyszerűen lehangol, hogy a környezetemben az összes lánynak a bunkó, szélhámos pasik kellenek. számtalan rossz példát tudnék mondani, de jót egyet sem. Nagyon szomorú, hogy egy rendes normális srác nem kell már senkinek sem.
2010. aug. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azt hittem majd jöttök a szenteskedő szövegekkel, meg hogy mennyire idióta vagyok. Örülök, hogy ilyen normálisan válaszoltatok. És látom, hogy nem vagyok egyedül. De én tényleg lemondtam teljesen erről. Nekem 2komoly kapcsolatom volt, nem volt bizalom. És tudom, ha "lenne" következő barátom, nem lenne meg a bizalom. Az meg amúgyis tönkretenne mindent. Szóval én tényleg lemondtam róla és tényleg nem is kell. Viszont felnézek azokra, akiknek összejött és belül boldog vagyok, hogy nem mindenki így gondolkozik, ahogy én. : )
2010. aug. 4. 20:05
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

19:53-as

A csinos,rendes,értelmes lányoknak nem a szélhámos bunkók kellenek!Lehet,hogy a csinos,rendes,értelmes lányok nem úgy néznek ki,mint Bódi Szilvi,hanem visszafogodtan szépek és ők is amiatt vannak elkeseredve,hogy így nem kellenek a férfiaknak.

Válts taktikát.Szólíts le egyszer egy olnya lányt,aki nem vinnél azonnal ágyba,de kellemes a külseje.Persze ne a diszkóban a színpad mellett összecsuklott részegek között keresd.


Kérdező: szomorú,amiket írsz!Megértem,hogy a bizalom nagyon fontos és nagyon nehéz valakiben megbízni és ezzel védtelenné tenni magunkat,de ha nem tesszük,akkor nem csak a csalódás kerül el,hanem a boldogság is.

Azért remélem,hogy ez csak egy borús korszakod!

2010. aug. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Aranyos vagy! : )
2010. aug. 4. 20:36
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

Én is így képzelem el. 26 éves nő vagyok, de a párkapcsolatot kihagynám és a gyerekszülést is. A szex magamnak megoldott mint eddig is.

Szeretem a szabadságot. Nem szeretnék egész életemben kényszerből kötöttségben élni és szolgálgatni más igényét. Mert erről szól egy nő élete.


Ha esetleg jönne egy férfi aki érdemes lenne egy normális életre és rendes, megbítható lenne, lehet megváltoztatnám a véleményemet, de mostanáig ez a helyzet.


A nőknek ez egyedülálló lét a kedvezőbb. +egy gázspray:)

2010. aug. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Én egyetértek vele, annyi a különbség hogy én párt akarok, de gyereket nem és azon kívül ugyanúgy nyugalmat, jó munkát stb. Aki nem tudja elfogadni azt sajnálom. Nem vagyok semmivel sem kevesbb. Nem csak egyféleképpen lehet boldogan élni.
2010. aug. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Így van! : ) Viszont ez másrészről szomorú is, mert nem véletlenül gondoljuk így... :S De az vígasztal, hogy nem vagyok egyedül! Köszönöm a válaszokat!
2010. aug. 4. 21:24
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
20-18: nekem abszolút nem tetszik Bódy Szilvi külseje sem. Nem foglalkozom a nagyon csinos lányokkal alapból, mert ők olyanok amilyenek, tudom nem nekem valók. Egy átlagos kinézetű csinos lány aki ad magára kívül-belül, Ő jobban kellene mint Bódy Szilvi. De tapasztalat! Az ilyen lányoknak is a hangadók kellenek, aki folyton bulizik, iszik, nagyot mond, nagyobbnak mutatja magát mint ami valójában, állandóan arcoskodik. Főiskolára járok és látom, hogy aki ilyen azért odavannak. Lehet, hogy utána meg hallgatom a szöveget, hogy így-úgy hiba volt, de mindig elhiszik.
2010. aug. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok már fiatal, van férfi az életemben, mindíg is volt, de jó ideje egyedül élek és ezen nem is akarok már változtatni.
2010. aug. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok, és nem értem, miért lettem lepontozva. Mint írtam, nem ítélem el azt, aki nem akar kapcsolatot és/vagy gyereket. Én azonban akartam, mert megtaláltam azt a pasit, akivel szeretjük egymást. Nem házicselédnek, vagy gyerekgyártónak kellek neki, hanem társnak. Nem korlátoz semmiben, dolgozom, gyakran járok nélküle programokra, találkozom férfibarátokkal, simán elvonulhatok egy-két hétre alkotni, stb. Ez vice versa is így működik. A boldogság nem elvesz az emberből, hanem hozzáad. Nem pasizok mellette, mert én csak szerelemből tudok szexelni, az meg adott, tehát ez sem korlátozás, vagy kényszer. Nem hiszem, hogy akkor szabadabb lennék, ha magányosan masztiznék itthon, a macskáimnak gügyöknék, vagy elkeseredett vénasszonyként az ablak előtt labdázó gyerekeket csesztetném. Az ember társas lény, ez a génjenkbe van kódolva. Az mitől szabad, aki kiábrándult, magányos, elkeseredett? Nem egy másik ember korlátoz minket, hanem a saját, negatív érzéseink. Mint mondtam, a húszas éveim elején pár nagy csalódás után én is így gondolkoztam, de azután rájöttem, hogy azért, mert néhány pasi s.ggfej, még nem mindegyik az. Ugyanígy a nőkre sem szabad általánosítani.


37/N

2010. aug. 5. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!