Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyenek a görög férfiak? Fontos!

Milyenek a görög férfiak? Fontos!

Figyelt kérdés

azért írtam ide a kérdést, mert ezt olvassák a legtöbben.szóval bocsi, ha vkinek szúrná a szemét!


mennyire lehet rájuk számítani?milyenek a párkapcsolatban?stb.stb.

Tapasztalatokat, véleményeket várok és kort/nemet is írjatok!


2010. aug. 4. 19:40
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
2010. aug. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
47%
hát figyelj... ez azért kicsit durva hogy külföldön él:S én nem mennék bele... sosem ment nekem a távkapcsi.
2010. aug. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
79%
15 millió görög él szerte a világon, ebből nagyjából 7 és fél millió férfi. Mégis milyen választ vársz? Van köztük rendes, van köztük gonosz, van köztük sebészorvos és gyerekgyilkos. Egyik a fiúkat szereti, a másik pedofil, egyik magyar lányokat futtat, a másik óvóbácsi. Ne haragudj, kérdező, de ez egy nagyon hülye kérdés (:
2010. aug. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
és hogyan tartjátok a kapcsolatot? magyarul, angolul???
2010. aug. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
39%

Amit leírsz tipikus esete annak amit csinálnak a görög fiúk a túristahelyeken...egy ilyen faluban/városban megismerkedtetek,a fiú nyomult rendesen és most azt akarja visszamenj és kapcsolatot is szeretne,állandóan ír neked meg keres...esetleg még szerelmet is vallott...NAGYON ÁTVAGY VERVE,TAPASZTALAT MERT LÁTTAM MIT MŰVELNEK,CSAK ARRA KELLESZ NEKI ÉS SEMMI MÁSRA!!

SOKSZOR ÉN FORDÍTOTTAM AZ ILYEN FIÚKNAK MAGYARRA AZ ÜZENETET!!!

Még van vagy 3 barátnője,görögöknél csak 30 évesen divat a komoly kapcsolat,addig ékni akarnak!!!

Felejtsd el mert csak sírni fogsz!

2010. aug. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2010. aug. 4. 21:26
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igy nem lehet általánositani hogy milyenek a görög férfiak...azokból is van szemét,és kevésbé szemét...nekem egyszer "volt dolgom"eggyel,ő olyan "hirtelen lángralobbanok"tipus volt,de kitudja,ha várok egy kicsit lehet hogy ugyanolyan gyorsan el is múlt volna.Szenvedélyes,hazudós,túlságosan a pillanatnyi érzelmeinek él.Persze lehet egy másik görög ennek a szöges ellentéte is.
2010. aug. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,igen,amit a 19:46 os leirt,az tökéletesen illik az én görögömre is!:-) Neked annyit tanácsolnék hogy ne csinálj semmi meggondolatlant,hallgass inkább az eszedre,mert a sziveden most köd ül,és főleg ne menj egyenlőre utána sehova!!Jöjjön először ő a akar valamit!!
2010. aug. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
0%
bár én nemvagyok egyik feled se de azt mondom vágj bele:))
2010. aug. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4 évig volt görög barátom. Egyetemisták voltunk. A Sotén tanult. Jól megvoltunk, aztán hazament, dönteni kellett volna hogy kimegyek e vagy maradok és szakítottunk. A családja nagyon aranyos volt, de teljesen más világ. Nem olyanok mint az arabok, de ma már nagyon örülök annak hogy nem őt választottam. Idegen nyelven, egy idegen országban nagyon nehéz egy nőnek a családja nélkül. Megcsalt ő is. Nem mondom hogy az összes férfi linkóci náluk, de nagyon "szenvedélyesek". A helyedben nem bonyolódnék bele. Az idő elrepül és előbb utóbb szakítás lesz a vége. Az idődet rabolod.
2010. aug. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!