Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyenek a görög férfiak? Fontos!

Milyenek a görög férfiak? Fontos!

Figyelt kérdés

azért írtam ide a kérdést, mert ezt olvassák a legtöbben.szóval bocsi, ha vkinek szúrná a szemét!


mennyire lehet rájuk számítani?milyenek a párkapcsolatban?stb.stb.

Tapasztalatokat, véleményeket várok és kort/nemet is írjatok!


2010. aug. 4. 19:40
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló vagyok...még annyit. Mi is interneten ismerkedtünk meg annak ellenére hogy ő itt tanult. Mint utólag kiderült volt neki más már akkor is amikor összejöttünk. Közben is és már a végén is.... Felejtsd el sürgősen ha jót akarsz magadnak!
2010. aug. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Ne menj ki, jöjjön ő hozzád.

A bámulás a kultúrájuk része, nemcsak a nőket bámulják, mindenkit, nagyon kíváncsiak. Nők is bámulják a nőket, de nagyon, Magyarországon ez már illetlenség, náluk nem.

Pletykás népség. A férfiak jobb fejek (bár pletykában még a nőkön is túltesznek), a nők irigyek egymásra, a szemedbe kedves, a hátad mögött fúr. DE vannak kivételek!

Családközpontúak, anyósnál is el kell fogadtatnod magad, mert sok helyen van beleszólása a dolgokba (nálunk nem, bár szeretné). A férfiak addig anyucinál laknak, míg meg nem nősülnek, sőt akkor sem mennek a szomszéd háznál messzebb. Én falun élek,nem városban, és nem tengerparti turistahelyen, ahol megszokták az idegeneket. Ott talán más. Falun aki külföldi, majdhogynem csak olyan lehet mint az albánok.


Egy Görögo-ban élő menyasszony.

2010. aug. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

"a nők irigyek egymásra, a szemedbe kedves, a hátad mögött fúr. DE vannak kivételek!"


Ez abszolút IGAZ a magyar nőkre és fériakra egyaránt itt Magyarországon!!!Sajnos:(

2010. aug. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

2 hét múlva jön 2 hétre!lesz ami lesz

:-))))))

2010. aug. 9. 23:24
 25/28 kokusai válasza:
Tudom, hogy tavalyi történet, de érdekelne mi lett a vége :) Jött? Nem jött? Azóta? Majd válaszolj kérlek, mert most ua cipöben járok :)
2011. okt. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

szia!


szóval, a srác jött is és tényleg itt volt majdnem két hetet augusztusban.nagyon jó volt, anyuéknak is szimpi volt.anyum teljesen bele van szeretve a mai napig:-)) novemberben én voltam náluk, majd utoljára februárban jött, de az már nem volt az igazi.nagyobb volt a füstje , mint a lángja.utána valamiért ritkultak a skyp beszélgetések, e-mailek, de azért tartottuk a kapcsolatot.idén nyáron szintén görögo.-ban nyaraltunk, találkoztunk kétszer is a nyaralás alatt, megbeszéltük, h mit rontottunk el.azért ez elég nagy távolság, szinte lehetetlen életben tartani, hacsak nem vagy milliomos, v a srác és úgy, min 2 hetente tudtok találkozni.hát ez itt nem így volt:)

viszont a kapcsolatot még most is tartjuk.ki tudja..:-)viszont már nem szerelemmel beszélünk, hanem mint barátok.

kiv vok a te történetedre is :)

2011. nov. 6. 19:39
 27/28 anonim válasza:
Hmm.. bár későn írok, de hasonló cipőben járok én is:) Ha érdekel, jelezz:)
2012. ápr. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Még meg van a görög csődör?
2015. júl. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!