Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a kapcsolatod a szüleid...

Milyen a kapcsolatod a szüleiddel?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írj légyszi.
2010. aug. 4. 20:12
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Én a nevelő szüleimmel élek 4 éves korom óta (igazából apu öccse és a felesége) és velük nagyon jó a kapcsolatom. Mindketten nagyon aranyosak. Soha nem éreztetik velem, hogy én nem vér szerinti gyerek vagyok. Jól megértjük egymást és nagyon hálás vagyok nekik, hogy megadták nekem a lehetőséget egy szerető családra.

A vér szerinti szüleimmel más a helyzet. 4 éves voltam, amikor apu meghalt. Halvány emlékeim vannak róla, de tudom, hogy nagyon szeret és én is szeretem őt. A mai napig hiányzik.

Anyukámat(már ha lehet így nevezni) soha nem érdekeltem. Csak megszült és otthagyott apuval együtt. Nem is érdeklődött soha utánam, nem hiányoztam neki. Én voltam az, aki megkereste és felhívta telefonon, de az volt a válasza, hogy neki én nem vagyok a lánya.

2010. aug. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

előző vagyok

17/L

2010. aug. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Dettó ugyanaz, mint az elsőnél! F/19
2010. aug. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
Szar utálom álandóan piál meg idegeskedik meg panaszkodik a f@sz kivan vele:@'15/F
2010. aug. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Nagyon jó. Bármiben számíthatok rájuk, mindent megadnak, amire szükségem van (meg amire nincs), beszélhetek velük mindenről, őszintén, persze nálunk is vannak kisebb veszekedések, de ezekre kb. 1 óra múlva már nem is emlékszünk, nagyon szeretem őket.


Ahogy olvasom az előző válaszokat, nagyon sok család van, ahol a szülőkkel való viszony rossz. Ezeket nagyon sajnálom, és nem hiszem, hogy a gyerek hibájából van. Néhány szülő nem is törődik a gyerekével, csak dolgoztatja. Hová jutott ez a világ!

2010. aug. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

apámmal éppen hogy az elmegy kategória,anyámmal szar :S:S

nagymamák és nagypapák már nem élnek,de velük jobb volt mint a szüleimmel a kapcsolatunk

2010. aug. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Úristen, olvasom a válaszokat, és meg vagyok döbbenve. Tényleg ez az általános, hogy gyerek és szülő utálja egymást? A mi családunkban nem ez a jellemző.


Anyámmal nagyon jól kijövök, mindent megbeszélünk, néha összekapunk, de mindketten nagyon hamar meg tudunk bocsátani.


Apámmal kicsit kimértebb, de az is rendben van. Ő kötekedősebb, vitatkozóbb típus, ebből néha van nagy veszekedés is, de alapvetően jól megvagyunk. Mindenki mindenkivel.


Durva ezeket az "utáljuk egymást" meg hasonló sztorikat olvasni :(


22/F

2010. aug. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Igazándiból, elmegy. Olyan fura volt a kapcsink mikor ott laktam. Nem foglalkoztak velem. Mikor bekötöttték a netet na akkor aztán pláne nem. Gép, gép, gép, gépet géppel(számítógéppel). Most is csak a gép mindkettejüknél. Már vettek vagy 4-et belőle, hogy mindenki külön netezhessen. Nekem is lett 1 de nekem csak azért, hogy tudjanak gépezni, mert távkapcsiba MSN-en beszélgettem a párommal. Rohadtul uncsi volt otthon lenni. Mióta nem lakom ott talán jobb a helyzet, mikor ott vagyok többet foglalkoznak velem. Monjuk a KÖCSÖG PÉNZ miatt néha csak 4 havonta látom Őket. De azért hiányoznak néha. Nem tudom, miért van ez. :-)
2010. aug. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!