Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy bátyám barátnőj...

Normális, hogy bátyám barátnője délig alszik?

Figyelt kérdés
Bátyám hazajött két hétre, és hozta a barátnőjét is. Az még hagyján, hogy nem hajlandóak velünk ebédelni, merthogy ők nem szoktak ebédelni, hanem vacsorára esznek főtt ételt... de a csaj délig alszik. Fél kettőkor még kint cigizett a teraszon. Szerintem ha vendégségbe jön, alkalmazkodjon az ott lakók életritmusához, nem pedig délbe kéne fölkelni. Szerintetek ez nem bunkóság? Csak én látom rosszul?
2020. aug. 19. 12:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/81 anonim ***** válasza:
88%
#50 Hát, a barátnőnek aztán biztos az minden vágya, hogy a hülye sütidből egyen... Gondolom szíven üti majd, h megtudja, hogy ő nem kap. Hány éves vagy, kérdező? Rémesen gyerekes vagy.
2020. aug. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/81 anonim ***** válasza:
91%

Már bocsi kedves lérdező, de a bátyad barátnője VENDÉG nálatok, a bátyád van "otthon" meg ti. Es mint írtad a bátyád segít is.


Lesülne a bőr a képemről, ha egy vendéget akarnék dolgoztatni a lakásomban. Érdekes módon nekem nem jutott eszembe, hogy krumplit hámoztassak anyámékkal amikor pár hétig nálunk laktak felújítás miatt, pedig ők családtagok. Azért a főzésbe nem kell belehalni, hacsak nem minimum hat fogásos ebèdet rittyentesz minden nap. Mondom ezt úgy, hogy amikor a szüleim es ket tesóm nálunk voltak, akkor hét emberre főztem minden egyes nap, mert bár felajánlották, hogy segítenek, de nem akartam a vendégeimre melót hárítani. Tudod normális helyeken így szokás.

A sütis ötleted pedig végképp a patkánykodás kategória.

2020. aug. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/81 anonim ***** válasza:
75%
Hagyjad, trollok...
2020. aug. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/81 anonim ***** válasza:
81%
Nemtudom kérdező, hogy ilyen téren mennyire vagy tapasztalt, de én ha ottaludtam egy pasinál, nem a süti miatt mentem. :D
2020. aug. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/81 anonim ***** válasza:
93%
Van egy olyan érzésem, hogy nem véletlen "alszik" délig, amig a pasija kint segít. Gondolom érzi a kedvességedet és nem nagyon szeretne veled együtt főzőcskétzni, kint meg útban lenne 😅. Inkább elvonul és úgy tesz, mint aki alszik. (főtételt mi is este eszünk, munka után, ezt szoktuk meg).
2020. aug. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/81 A kérdező kommentje:
Pont hogy akkor lennék kedves, ha nem aludna délig. Nyugodtan jöhetne segíteni, és akkor egy szót se szólnék.
2020. aug. 19. 18:26
 57/81 anonim ***** válasza:
87%
A csontos- húsos kérdező méltó utódja vagy :D :D :D.
2020. aug. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/81 anonim ***** válasza:
87%
Azaz! Húsos-csontos vibes foreva' 😎💜💙🥩🍖💜💯
2020. aug. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/81 anonim ***** válasza:
90%
De fogd már fel, hogy nem az ő dolga segíteni a főzésben. Ő egy VENDÉG és a vendégnek nem dolga főzni/takarítani/egyéb házimunkát végezni, az a vendéglátó dolga. Felajánlhatja illemből, de azt illik visszautasítani.
2020. aug. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/81 anonim ***** válasza:
74%
De nagyon vidéki vagy.
2020. aug. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!