Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy bátyám barátnőj...

Normális, hogy bátyám barátnője délig alszik?

Figyelt kérdés
Bátyám hazajött két hétre, és hozta a barátnőjét is. Az még hagyján, hogy nem hajlandóak velünk ebédelni, merthogy ők nem szoktak ebédelni, hanem vacsorára esznek főtt ételt... de a csaj délig alszik. Fél kettőkor még kint cigizett a teraszon. Szerintem ha vendégségbe jön, alkalmazkodjon az ott lakók életritmusához, nem pedig délbe kéne fölkelni. Szerintetek ez nem bunkóság? Csak én látom rosszul?
2020. aug. 19. 12:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/81 anonim ***** válasza:
79%
#66 küldd nekem is légyszi, át szeretném élni újra
2020. aug. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/81 anonim ***** válasza:
79%

#66

Nekem is elküldöd légyszi?

Az a sztori egy nemzeti kincs, úgy sajnáltam, hogy nem mentettem el amíg volt rá lehetőség.

2020. aug. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/81 anonim ***** válasza:
79%
Nekem is elkuldod? Sajnos lemaradtam 😀
2020. aug. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/81 anonim ***** válasza:
85%
26, Ilyen fiatal, és már egy kicsinyes suttyó.... Na, a szüleitek remélem nem ilyenetek, mert akkor ebbe a családba sem érdemes bekerülni.
2020. aug. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/81 anonim ***** válasza:
89%
48, Te nyomorult, a csaj vendég a házatokban, ergo nem várhatsz el tőle semmi ilyet. A másik, ha téged olyan krva jól neveltek, akkor arra nem tanítottak meg, hogy hogyan kell vendéget látni? Mert biztos nem úgy, hogy befogod a vendéget házimunkázni.
2020. aug. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/81 anonim ***** válasza:
64%
Nekem is küldd el a húsos csontos linket!
2020. aug. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/81 anonim ***** válasza:
85%
Jobb nő, mint te, mi?
2020. aug. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/81 anonim ***** válasza:
78%
Én is délig alszok, fél kettőkor meg csak azért nem látnál cigizni mert nem dohányzom de egyébként dolgozom akkor még bőven. És?? De tényleg :D nyilván nem fog ebédelni ha délben kel, én pl 6ig éhes sem vagyok főleg ha legalább egy kávét ittam ébredés után. Ja és ezt akkor is ha megyünk valahova. Ennyi erővel akkor a házigazda maradjon fent 3ig és keljen délben vagy nem tudom. Ha nálunk van valaki, tök jól meg tudtuk oldani, hogy senki ne sérüljön, édesanyám kb akkor kel amikor én fekszek egy hosszabb munkanapon, öcsémet 3ig nem látom. Külön - külön és együtt is aludtak már nálunk, mindenki a saját ritmusában, és abszolút jól működik a dolog. Mondjuk na, az is tény, hogy nem fújunk élből a másikra, lehet ez sokat segít
2020. aug. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/81 anonim ***** válasza:
84%
Húsos csontos linket nekem iiiis :3 Csak a legendát hallottam de elolvasni már nem tudtam :(
2020. aug. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/81 anonim ***** válasza:
66%
Én is szeretném megkapni a húsos-csontosat! Valaki kérem küldje el.
2020. aug. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!