Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy bátyám barátnőj...

Normális, hogy bátyám barátnője délig alszik?

Figyelt kérdés
Bátyám hazajött két hétre, és hozta a barátnőjét is. Az még hagyján, hogy nem hajlandóak velünk ebédelni, merthogy ők nem szoktak ebédelni, hanem vacsorára esznek főtt ételt... de a csaj délig alszik. Fél kettőkor még kint cigizett a teraszon. Szerintem ha vendégségbe jön, alkalmazkodjon az ott lakók életritmusához, nem pedig délbe kéne fölkelni. Szerintetek ez nem bunkóság? Csak én látom rosszul?
2020. aug. 19. 12:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/81 anonim ***** válasza:
86%
ez nem vidékiség, hanem tahóság, proliság, primitívség. nem attól ilyen, mert vidéki, hanem mert egy gyökér.
2020. aug. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/81 anonim ***** válasza:
89%

Vajon ezt is annyit fogjuk majd emlegetni, mint a húsoscsontost? Ez lesz majd a sütis-salátapucolós kérdés?

A húsoscsontos sztoriban is volt valami süti, nem?

2020. aug. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/81 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon kib*sztál vele, tényleg :)


Én 10 perc alatt sütök valamit, ha ráéhezem.

2020. aug. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/81 anonim ***** válasza:
85%

Mit dolgozik a lány? Nem a munka miatt alakult így a bioritmusa? Ha bagoly típus és otthon végezhető munkája van simán lehet, hogy éjszaka szeret dolgozni.

A vendégtől nem illendő elvárni, hogy segítsen a házimunkában.

A süti tahóság. Normális ember nem csinál ilyet egy vendéggel. Ezzel egyrészt csak elvadítod a lányt is és vele együtt a tesódat is, másrészt magadról állítod ki a szegénységi bizonyítványt.

2020. aug. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/81 anonim ***** válasza:
84%
Akinek kellenek a hùsos-csontos kérdések írjon, elküldöm az archive linket, mert innen törölték. :D
2020. aug. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/81 anonim ***** válasza:
32%
Küldjed #66
2020. aug. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/81 anonim ***** válasza:
7%
Ehhez azért pofa kell, hogy 2 hétig ott dekkoljon valaki másnál, végigkúrja az éjszakát, aztán délig döglik az ágyban.
2020. aug. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/81 anonim ***** válasza:
88%

Fú, a szüleim is ilyenek, anyám idegösszeomlást kap ha véletlenül 9-ig alszik egy hétvégén, mert el van b*va a nap, apám már f12 asztalhoz ül ebédelni. Ha strandra megyünk nyitásra ott vannak,ha szállodába elsők közt mennek reggelizni. Katasztrófa, nem is járunk már velük sehova.

Én úgy örültem annak idején, mikor kiderült, hogy a férjem családja is ilyen bagoly típus, ott kollektíven aludtunk délig, 5 elött sose volt ebéd :D Ha véletlenül kibotorkáltam inni 10fele, és anyósom is épp jött pl mosdóba, megkérdezte baj van-e? :) Aztán mentünk vissza aludni. Sajnos ennek vége szakadt mikor gyerekem lett, de nagyon várom már hogy a kamaszkorral visszatérjen az életembe a délig alvás és az estebéd:)

2020. aug. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/81 anonim ***** válasza:
89%
#69 Fogadjatok örökbe!! :D
2020. aug. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/81 anonim ***** válasza:
94%
Látom magam előtt a kovetkezo kerdest: 'A bátyám lusta baratnoje kijott ma segíteni nekem, de ez a nyomorult rossz irányból pucolta a salátát. Most szerintetek adjak neki a sütibol?"
2020. aug. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!