Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy bátyám barátnőj...

Normális, hogy bátyám barátnője délig alszik?

Figyelt kérdés
Bátyám hazajött két hétre, és hozta a barátnőjét is. Az még hagyján, hogy nem hajlandóak velünk ebédelni, merthogy ők nem szoktak ebédelni, hanem vacsorára esznek főtt ételt... de a csaj délig alszik. Fél kettőkor még kint cigizett a teraszon. Szerintem ha vendégségbe jön, alkalmazkodjon az ott lakók életritmusához, nem pedig délbe kéne fölkelni. Szerintetek ez nem bunkóság? Csak én látom rosszul?
2020. aug. 19. 12:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/81 anonim ***** válasza:
9%
Tipik lusta p icsa lehet. Ráadásul még bagós is. El tudom képzelni a leírás alapján, hogy milyen típusú meg hogy néz ki.
2020. aug. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/81 anonim ***** válasza:
18%

Szó mi szó ha nálunk lennének vendégek akkor én sem örülnék neki ha 2 hétig délben kelnének fel, én meg lábujjhegyen suhanjak vagy malmozzak...

Szerintem te se zavartassad magad, kapcsold be a rádiót, porszívózz, stb, ha neked pont az a dolgod.

2020. aug. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/81 anonim ***** válasza:
82%
És ez miben akadályoz téged? Mi az, hogy vendégségben nem aludhat addig, ameddig akar? Azon meg mit sápítozol, hogy vacsorára esznek főtt ételt? Kb a legtöbb dolgozni meg tanulni járó ember ahhoz van szokva, hogy napközben hideget eszik, és este, amikor hazamegy, akkor eszik főtt ételt. Mi pl. hétvégén is vagy pihenünk, vagy megyünk valahova kirándulni, így természetes, hogy este főzünk. Hétköznap és hétvégén is ez sokkal kézenfekvőbb és kényelmesebb. Mit zavar ez téged annyira?
2020. aug. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/81 anonim ***** válasza:
83%
Az meg tipikus gyakoris megoldás, hogy amikor látja a kérdező, hogy senki nem ért egyet vele, gyorsan regisztrál mégegy másik mailcímmel, és saját maga odaírkál a kérdéséhez. :) Annyira ki lehet szúrni, amikor ez történik...
2020. aug. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/81 anonim ***** válasza:
82%
Számukra ez a normális, ha otthon, hónapokon át délben keltek (mert mondjuk este/délután dolgoznak), nem lehet egyik napról a másikra átállni, hetek kellene. Írtad, hogy bátyád hazajött, így nem hiszem, hogy vendégek lennének nálatok, amíg tiszteletben tartják, hogy ti este aludtok, nem hangoskodnak, nem látok problémát. Ha délben kelnek, még mindig van több mint 8 óra amikor tudsz velük beszélgetni, programot szervezni.
2020. aug. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/81 A kérdező kommentje:
Dehogy akarok én vele beszélgetni. De ha már eszik a kajából, két hétig, legalább segíthetne néha, nem pedig végigaludni az egész délelőttöt.
2020. aug. 19. 14:01
 27/81 lali24 ***** válasza:
81%
irigylem a problémádat
2020. aug. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/81 anonim ***** válasza:
86%
Valóban felajánlhatná a segítségét ha ennyi ideig ott van, de nem értem hogy ehhez hogy jön a délig alvás.
2020. aug. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/81 anonim ***** válasza:
83%
Mert dél után nem lehet ám házimunkát végezni ugye?
2020. aug. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/81 anonim ***** válasza:
80%

Na, igen, és amikor senki nem ért veled egyet, és a kamuprofilos válaszaiddal is lebuktál, akkor jön a sztori tovább csűrése-csavarása, hogy ja, de nem is segít ám a házimunkában, most mindjárt jön a "de meg is csalja ám a bátyámat, de szőrös ám a fültöve, de Mexikóban volt abortusza" stb, stb. Családi kapcsolatok kategória kérdéseinek állandó koreográfiája.... Figyelj, aki nem ma jár itt a gyakorin először, azok ezeket már mind vágják.

Nem értettünk egyet veled, nem is fogunk, nincs igazad, próbáld meg elfogadni! Ha most még húsz dolgot felhozol a csaj ellen, akkor sem fogja senki azt mondani, hogy igen, a csaj egy lusta dög.

2020. aug. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!