Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy bátyám barátnőj...

Normális, hogy bátyám barátnője délig alszik?

Figyelt kérdés
Bátyám hazajött két hétre, és hozta a barátnőjét is. Az még hagyján, hogy nem hajlandóak velünk ebédelni, merthogy ők nem szoktak ebédelni, hanem vacsorára esznek főtt ételt... de a csaj délig alszik. Fél kettőkor még kint cigizett a teraszon. Szerintem ha vendégségbe jön, alkalmazkodjon az ott lakók életritmusához, nem pedig délbe kéne fölkelni. Szerintetek ez nem bunkóság? Csak én látom rosszul?
2020. aug. 19. 12:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/81 anonim ***** válasza:
72%
Nyár van, hadjad szegényt aludni
2020. aug. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/81 anonim ***** válasza:
89%

Miért, mi a program délelőttönként, amihez nagyon kellene a bátyád barátnője? Vagy mitől lenne más, ha reggel hétkor cigizne kint a teraszon, minthogy fél kettőkor?

És egyébként ha te alszol ott másnál, akkor te alkalmazkodsz? Pl. ha itt aludnál nálunk, akkor felkelnél velünk reggel fél négykor?

2020. aug. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/81 anonim ***** válasza:
89%
Lehet végigkefélik az éjszakát és azután bizony kell az alvás. :-)
2020. aug. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/81 anonim ***** válasza:
87%
Hiába pontozol le mindenkit, akkor is röhelyes, hogy ezen hisztizel :D
2020. aug. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/81 anonim ***** válasza:
9%
Ha a bátyádnak jó az ilyen lusta dög, nem tudsz mit csinálni
2020. aug. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/81 anonim ***** válasza:
82%
Még annyit kiegészítésül megjegyeznénk: különösen gyerekkoromban gyakran előfordult, hogyha elmentünk valahova, vagy táborozni, vagy nagyszülőkhöz, az első napon nem is tudtam aludni. Lehet, neki sem jött álom a szemére, majd valamikor hajnalban sikerült végre elszenderülnie. Ilyen is előfordulhat, nem kell mindenkibe belelátni a rosszat.
2020. aug. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/81 anonim ***** válasza:
81%
Mikor fiatalkoromban az aktuális pasimnál töltöttem az éjszakát, hát, nem sokat aludtunk, persze, hogy fel sem keltünk délig. :) De jó is volt!!
2020. aug. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/81 anonim ***** válasza:
83%

Mégis miért vagy miben zavar ez téged? Lennének közös programok, amiket ő ezzel meghiúsít? Nem tudtok falat bontani miatta, mert még alszik és nem akarjátok felébreszteni? Azt írod, vendégségben vannak. Tehát lehet, hogy ők ilyenkor szánnának pihenni - és ezért ki hibáztatná őket?

Egyébként érdekelne, hogy csak te látod ilyen borzasztóan begyepesedetten, hogy ha már te nem alszol, ők se aludjanak, vagy az egész família ilyen véleményen van? Ha én megtudnám, hogy az egész család így áll ahhoz, hogy vendégként ott vagyok, oda se mennék többet.

2020. aug. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/81 anonim ***** válasza:
25%
Megrépáznád a csajt, mi?
2020. aug. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/81 anonim ***** válasza:
83%
Most te irigy vagy vagy mi? Ha a csaj ahhoz szokott, akkor nem fog miattad megváltozni 2 hétre. Vendégként, amikor pihen (nyilván ilyenkor nem dolgozik) akkor mi a feneért ne aludhatna amikor akar? Az más lenne ha zavarna, hangoskodna, de így semmi közöd hozzá. Biztos neki is megvan a saját mókuskereke, amikor megteheti pihenjen.
2020. aug. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!