Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért ilyen a barátom anyukája,...

Mért ilyen a barátom anyukája, mér nem veszi észre hogy fia már nem kisfiú?

Figyelt kérdés
1éve leszünk együtt, eleinte meg tartottam olyan zavarónak, de idővel... anyukája ugy bánik vele mint egy kisgyerekkel. eljön hozzánk a barátom anyja rögton hívja telefonon, valami hulye kifogással. multkor számoltam egy nap 7x hívta fel h ettél már? mikor josz haza? mit csináltok? mit főzzek ha hazajösz? ez egy idő után idegesítő tud lenni. és meg mikor felhívja h nemakarsz még hazajönni? baratom rögtön indul haza. montam neki h ez nekem zavaró h olyan mint egy kisgyerek. erre csak azt a válasz kapatm ilyen a anyum szeret mindenről tudni es nálunk ilyen szokás van. A másik dolog a ha ott vagyunk és véletlen nemvagyunk éhesek nekem nem de baratomnak muszaj enni, és tudom h neméhes de nemmer ,,nem-et,, mondani. mindenről be kell neki számolni hova megyunk mit csinálunk. engem ez zavar! mit tegyek? en 21 baratom meg 22éves.
2010. aug. 5. 10:59
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
en naon szertem őt mer tényleg naon kedves aranyos a párom, én utaltam rá es mondta h amíg a szulei házába van kell alkalmazkodnia... csak ha ugy szigorubban mondanám neki akkor tudom h jol oszezavarodna mivel engem sem meg anyukáját sem nemakarja megbántani. ezér nemakarok neki roszat inkább várok hátha anyja megváltozik, de hat erre talan semmi eséjt nemlátok. koszonom a válaszokat sokat segítettetek
2010. aug. 5. 14:34
 12/12 margoz ***** válasza:
Szerintem meg az anyukája az a fajta kotlós,aki szeretné hogy a családja jol ézezze magát,és ezt állandoan figyeli is.Nem hiszem hogy rossz indulatbol tenné,hisz akkor ellened uszitaná,ha elfogadnád és igyekeznéd még élvezni is ennek az elönyét,és esetleg még meg is dicsérnéd,akkor az ő szemszögével nézve,megnyugodna hogy melletted a kisfiának nem lehet semmi baja,ne légy ellenséges,hisz más a szerelmem és más az anyukám,nem akar ő rivalizálni,ha hagynád téged is boldogan kényeztetne.Neki ez a boldogság és nem tudom mi a baj ezzel.Randevu alatt ki kell kapcsolni a mobilt,de mondani kell neki ,nehogy idegeskedjen.
2010. aug. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!