Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális ha a anyámék elől...

Az normális ha a anyámék elől a piába menekülök és amikor szóvá teszem, hogy nincs így rendbe semmi a családba akkor én vagyok a rossz? 27/f

Figyelt kérdés
Sokáig próbáltam rendbe hozni a dolgaim és egy jobb életet csinálni magamnak. Családi életet is rendbe hozni. Napi szintű a veszekedés a legkisebb dolgok miatt is. Ha anyám marad csendbe apám kezdi a hulyesegeit vagy fordítva. Már ott tartok pia nélkül nem Bírom. Hiába dolgozom tisztességes pénzem sincs alapvetően is szánalmas keresek. 3 műszakban 130 körül keresni nem nagy buli. Múlt hónapba 1 hét leálással amit utólag derült ki fizetetlen szabadsággal oldott meg a cég kaptam 109 ezer forint fizetést kaptam.
2020. aug. 23. 14:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
A pia nem old meg semmit. Kérj segítséget szakembertől, ha egyedül nem bírod a helyzetet!
2020. aug. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
27 évesen nagyfiú vagy, jelentkezz be elvonóra, költözz el, keress másik munkát és ne a szüleidre kend, hogy szar az életed!
2020. aug. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
Keress valami normális munkát, hogy tudj egy kicsit gyűjtögetni, és önálló életet kezdeni. Vannak helyek, ahol ennél a fizetésnél lényegesen többet adnak, és szállást is biztosítanak, csak keresned kell.
2020. aug. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%

Aki azzal indokolja az alkoholizmusát, hoyg "más valaki miatt", az nincs rendben, az alkoholizmus nem MÀS EMBER HIBÁJA, hanem te vagy egyedül hibás benne!

Emellett ha 27 évesen a szüleid nyakán élsz, az szintén nem mások miatt van, hanem mert nem akarsz kilépni a kényelemböl.

Anyádék életét rendbetenni nem a te dolgod, ha zavar a veszekedés, akkor nem alkoholt önts magadba, hanem költözz el. (Ha alkololra van pénzed, akkor lakbérre is lenne!

2020. aug. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
27 évesen saját magadért vagy felelős, ne szüleidre fogjad hogy alkesz vagy meg szánalmas az életed. Fogadd el vagy változtass rajta egyedül.
2020. aug. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
40%

Szüleid alkoholizmusodban csak annyira hibásak, hogy közvetlen születésed után nem tartottak legalább fél órát víz alatt.

.

Akaratgyengeséged miatt alkesz vagy, ezt pedig szüleidre akarod fogni.

Jellemgyengeség nem vállalni tettedet, hibás cselekedeted okát másban keresni.

.

Normális hangon, józanul, felnőtt módjára beszélj szüleiddel, fizetésed egy részét ne piára költsed, hanem szállj be a háztartás kiadásaiba!

Meglásd, szüleid is másképp fognak viszonyulni hozzád.

2020. aug. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%

Tán nem otthon kellene élni a szülők nyakán 27 évesen

és maris nem kell menekülni eelőlük. De persze kifogás mindig van

2020. aug. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%

"Sokáig próbáltam rendbe hozni a dolgaim és egy jobb életet csinálni magamnak. Családi életet is rendbe hozni."


Egy jobb életet csinálni magadnak?

Ha az nem tetszik, ami most van, akkor csinálj magadnak másik családi életet. Ilyen idős korban már saját család, saját háztartás, nem élünk a szülők nyakán, hanem a párunkkal összerakjuk ami van, és ha kell, albérletben is, de a saját lábunkra állva építgetjük a saját jövőnket.

Itt az ideje, hogy saját lábra állj, hogy kikerülj a mama köténye alól, és hagyd őket is élni, nem a te dolgod az ő házasságuk rendbe tétele. Ezt hagyd rájuk, te csak a saját életeddel törődj.

2020. aug. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
82%
27 évesen már ég a csajoddal kéne laknod. Válts munkát és tedd le a piát. Ha nem találsz közelben akkor van olyan, ami lakhatast is biztosít v menj ki külföldre, amíg lehet. Egyébként is úgy néz ki h rád férne a költözés.
2020. aug. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
84%
Na most. Eleve ha azt írod hogy "menekülök" , az már nem jelent jót.
2020. aug. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!