Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha én nem adok puszit?

Gáz ha én nem adok puszit?

Figyelt kérdés

Férjemék családjában egy hónapja újra puszilkodik mindenki találkozáskor.

Múltkor sem adtam, holnap megint megyünk. Nem akarom. De már kellemetlen.



2020. aug. 30. 14:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én vírus nélkül is utálok puszit adni, főleg ha ismeretlennek bemutatnak, és jön puszilkodni. Simán megmondom, hogy nem vagyok puszilkodós, még nem sértődött meg senki. Vagy ha igen, ő baja:) Egyszerűen mondd meg, nem kell ezen ennyit lovagolni.
2020. aug. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz! Fogadjanak el téged így.

Én is utálom, mikor nagy családi összeröffenésen végig kell puszilnom 25 izzadt embert.

2020. aug. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
26%

Épp ma délben voltunk egy családi összejövetelen 16-an. Volt 3 orvos, ebből kettő kórházi, volt gyógyszerész és mikrobiológus. A többiek foglalkozása messze van a gyógyászattól. Mindnyájan tudatában vagyunk annak (sok emberrel ellentétben), hogy a koronavírus nem gyerekjáték, hanem komoly fenyegetés.

Találkozáskor és búcsúzáskor is mindenki mindenkinek adott puszit.

2020. aug. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz. Amúgy én sem szeretek puszilkodni, de most jó, mert a koronára hivatkozok.

Hivatkozz rá te is. Vagy rebegd el, hogy kerülget valami, kapar a torkod, ilyenek, és inkább nem puszilkodnál.

2020. aug. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
59%

Ha valakinek - akár valóban, akár füllentéssel - kapar a torka, nem jól érzi magát az NE MENJEN EMBEREK KÖZÉ!!!

Ha ilyet mondasz, örülj, ha csak a melegebb helyekre küldenek a többiek.

Mondjad inkább azt, hogy tekintettel a vírusos helyzetre - nem adsz és nem kérsz puszit.

Nyílt beszéd, van reális alapja a félelmednek és a visszautasításnak.

Aki emiatt megsértődik - fütyüld le.

2020. aug. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
16%

"Ha valakinek - akár valóban, akár füllentéssel - kapar a torka, nem jól érzi magát az NE MENJEN EMBEREK KÖZÉ!!!


Ha ilyet mondasz, örülj, ha csak a melegebb helyekre küldenek a többiek."


Miért, és akkor mi van? Nekem most is kapar a torkom, és az előbb tüsszentettem hármat. Most akkor hova szarjak?

Este jön egy ügyfelem átbeszélni a cégalapítását. Én mondjuk szabadúszó vagyok.

De szerinted majd minden fingással táppénzre fognak menni az emberek?

2020. aug. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

#16-os,

nem állok le vitatkozni azzal, aki teljesen fegyvertelen.

Hallgasd a rádiót, nézd a tévét, hogy kiknek nem ajánlják, hogy tanítson, iskolába menjen.

Az a Te és a kollégád dolga, hogy ennek ellenére leültök céget alapítani, de ha netán a vírus miatt kapar a torkod és megfertőzöd (ő meg családját és Te is a családod), akkor jön a rádióban a hír, hogy tegnap mennyivel növekedett a betegek száma.

Persze - nem az állítom, hogy minden torokkaparás a vírustól ered és ezt vedd nálam figyelembe. Köszönöm, ha megtetted.

2020. aug. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!