Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy egy rokonságon/családon belül szájra adják a puszit?

Figyelt kérdés
Ismerek egy rokonságot/családot akik mindig szájra adják a puszit (igazi cuppanósat ám) pl Apa a lányának vagy apa a fiának, anya a fiának stb.. Szerintem k*b*szott gusztustalan! És nektek mi a véleményetek?

2014. febr. 7. 13:42
 1/10 anonim ***** válasza:
57%

semmi..

nem érdekel

kb 12 éves koromig nálunk is ez volt a szokás.. azóta elképzelni sem tudom...


viszont nem kell provokálni, ez a kérdés ha az elmúlt 2 évben 10-szer nem került porondra, akkor egyszer sem

2014. febr. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
En a szajra adott puszit mindig megtartottam a szerelmeimnek. Szerintem egeszseges csaladi viszonyok koze nem valo.
2014. febr. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%

Jaj, mindenki máshogy gondolja! Kinek mi a normális. És akkor mi van ? Most szerinted itt el fog dőlni, hogy melyik oldalnak van igaza? Hát nem!

Foglalkozz már a saját dolgoddal vagy keress elfoglaltságot, mert túl sok a szabadidőd!

2014. febr. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
A multkor voltam egy családnál és hazajött a kb.30 éves férfi vagy 100kg és szájrapuszit adott az apjának és az anyjának.Majdnem elhánytam magam.Nem is tudom a fiaim mit szólnának ehhez, ha én igy tanitottam volna õket.Ja és engem egyszer a sógornõm puszilt szájon, ha emlékszem erre még a hideg is kiráz.
2014. febr. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
15%
Elegge furcsa dolog. Nekem egyaltalan nem tetszik. Elhiszem, hogy szeretik egymast, de ezt maskep is ki lehet fejezni.
2014. febr. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%

Hatos, ezzel az erővel semmit sem lehet szinte már megkérdezni, mert mindenről van téma.

Naponta ketten kérdezik meg, hogy lehet-e esküvőn töltöttkáposztát felszolgálni, meg megcsalás-e, ha lecummant valaki mást, stb stb....

2014. febr. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

így van...a szabályzatban benne van, hogy ne kérdezzük meg ugyanazt.. itt nincs semmi körülmény, ami miatt meg kellett volna tegye...

és a gyakorin válaszadók véleménye nem változik havonta..


ezt minden ismétlőnek, kibe belefutok meg szoktam írni...

szerintem hasznos az előző válaszon, ott bővebben is kifejtettem, vagyis legalább 3szor már a véleményem, ahogy sokan mások is, reprezentatívabb 6 kérdésre adott választ elolvasni, mint amit itt írnak...

2014. febr. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Undorítónak tartom.
2014. febr. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 MoonDance válasza:
Milyen nagy szerencse, hogy ez a mi családunkban nem szokás :D egyébként tényleg nagyon undorító sztem :S
2014. febr. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!