Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » éreztétek már úgy, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

éreztétek már úgy, hogy nem működik a kapcsolat, kihűlt, de amikor szakítottatok rájöttetek, hogy mégis kell a másik? Mi lett a vége? összejöttetek újra? Vagy többet nem is beszéltetek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 6. 23:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%
ritka az ilyen amikor valaki szakítás után jönne rá.... inkább vonzódásból, ragaszkodásból érezné, de ami akkor se működött, most se fog.
2011. ápr. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%
Ez úgy is mehet, hogy kihűl/nem működik egy kapcsolat, és szakításkor meg ugye egyedül marad az ember, és úgy érzi ez rosszabb mintha lenne valakije, mégha azzal a valakivel nem is annyira jó. Megszokás. Szerintem nem jó ötlet ezek után megint összejönni, de persze lehetnek kivételek.
2011. ápr. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Panda Péter ***** válasza:
71%
én is egyetértek. velem is előfordul, hogy rámjön a nosztalgia, elöntenek a régi jó emlékek, vágyak (persze az agy a pozitív emlékeket jobban megőrzi, mint a negatívakat, kivéve persze a kirívó negatívakat), de én is amondó vagyok, hogy ami egyszer nem működött, az másodszorra sem fog.
2011. ápr. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%
Megszokás..ragaszkodás.
2011. ápr. 7. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Éreztem igen, sőt így ahogy leírtad esett meg velem/velünk a dolog. Kb. másfél évvel ezelőtt mondtam azt, hogy nem vagyok szerelmes, nem mozgat meg bennem már semmit, úgyhogy szakítottam. Pedig előtte alaposan átgondoltam az egészet, mégis iszonyatosan fájt, és nem értettem, hogy ha ennyire fáj, akkor minek szakítottam, ezek szerint mégis érzek valamit iránta. Egy héttel később megint együtt voltunk. DE most megint ezek az érzések kerültek előtérbe. Teljesen össze vagyok zavarodva, megint állandóan a szakításon gondolkodom. :S

20/L

2011. ápr. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%
Én hiszek az újrakezdésben. Nekem sikerült. A párom azt hitte, kiszeretett belőlem, szakított velem, utána 3 hónaapig nem beszéltünk.Én viszont imádtom őt, folyamatosan mindig rá gondoltam, és aztán újra összejöttünk. Bocsánatot kért, elém állt, megcsókolt, és mondta, hogy kezdjük újra.
2011. ápr. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Amúgy írd le, kedves kérdező,hogy mi a helyzet veled, hátha tudunk segíteni. :)
2011. ápr. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

a kapcsolat alatt úgy éreztem, nincs rá szükségem.szakítottunk...én megismerkedtem egy másik fiúval...de nem volt az igazi.eggyik este aztán az exem sírva feljött,hogy nem bírja nélkülem...2 óra sírás, lelkizés után újra kezdtük.azóta eltelt 9 hónap, és remek a kapcsolatunk:)

20/L

2011. ápr. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
velünk az volt, hogy tartottunk pár nap szünetet, ami alatt nem hiányoztunk egymásnak, ezért szakítottunk... de most nekem nagyon hiányzik, csak nem merem megkeresni, mert félek az elutasítástól..meg a női büszkeség..
2011. ápr. 9. 15:58
 10/18 anonim ***** válasza:
Néha túl kell adni a büszkeségen..lehet,hogy ő hasonlóan van ezzel.Keresd meg!Ha nem teszed,akkor azon fogsz rágódni később,hogy mi lett volna ha..
2011. ápr. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!