Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » éreztétek már úgy, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

éreztétek már úgy, hogy nem működik a kapcsolat, kihűlt, de amikor szakítottatok rájöttetek, hogy mégis kell a másik? Mi lett a vége? összejöttetek újra? Vagy többet nem is beszéltetek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 23:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Van ilyen....SE VELED SEM NÉLKÜLED, ÉLNI NEM TUDOK ........
2011. ápr. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja.Egyik legszarabb erzesek koze tartozik szerintem a Foldon.
2011. ápr. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát jó lenne ha a barátnőm visszajönne hozzám.
2011. ápr. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Velünk most pont ez van. Több mint 2 éve vagyunk együtt, nem működött az egész, szakítottunk. 1 hét múlva összejöttünk, azóta 2 hónap telt el és most újra előjöttek ugyanazok a problémák, már megint ugyanaz van. Nagyon rossz, mindketten úgy érezzük hogy mi megteszünk mindent, és mindig a másikban érezzük a hibát. Valami nem jó. Pedig én szeretem, és úgy érzem ő is, csak nem látom át a helyzetet hogy mi van.... Hát ilyen érzést nem igazán kívánok senkinek, amikor próbálod megmenteni de nem sikerül.
2011. ápr. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
61%

Tedd fel magadnak a kérdést, hogy ő hiányzik vagy csak valaki mellőled?!


Ugyan ez történt velem is. 4 évig voltunk együtt, ezalatt 2x volt kisebb-hosszabb megszakítás. Mindketten tudtuk, hogy nem fog működni így tovább, mégse mertük kimondani, hogy vége. Legalábbis idáig.


Kb 2 hónap telt ez azóta. Most egyedül vagyok és tényleg nehezen viselem, hogy nincs mellettem. De ha előre nézek, rájövök, hogy ha újra összejönnénk akkor ugyan ez lenne idővel.


Rájöttem, hogy hiába szeretem/szeretjük egymást, nem tudunk együtt élni.

Barátként váltunk el és gyakran beszélünk telefonon.


Nagyon ritka, hogy egy újrakezdett kapcsolatból lett a végső.


Szóval ha rám hallgatsz akkor kihasználod, hogy jön a nyár és nyitott szemmel jársz a világban.


Remélem tudtam segíteni és jó döntés fogsz hozni.

2011. ápr. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi ma szakítottunk és én is pont ezt érzem..:S
2011. ápr. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
szakítani akarok:D
2011. ápr. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

utolso hozza szolasat valahogy nem ertem.

Kiprobalnad milyen ez az erzes?

hat nem jo.....

2011. ápr. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!