Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már így is széthullott a...

Már így is széthullott a család, most anyát készítik ki (lent)?!

Figyelt kérdés

Lány vagyok,14leszek.

Felnőttek között nőttem fel,nincs testvérem.

Anyu húga is elköltözött,nagypapám fia is alig jár ide.

Teljesen széthullott a család,csak mi maradtunk anyu szüleinek.

Túl hamar kellett felnőnöm azokhoz a dolgokhoz,amiket most fogok elmondani.

A nagymamám iszik,többször előttem lett öngyilkos,Nagyon sokszor szemétkedik mindenkivel..

a nagyapám szintén iszik,a nyugdíját játékgépezésre,cigire költi el.

Anyu mos,főz,bevásárol,feladja a csekkeket.

Próbálok én is besegíteni,de nem engedi.

Igazából a nagyapámmal van a gond.

Mikor 5.es voltam,és ő vitt suliba,olyanokat mondott hogy:

-anyu nem is akarta,hogy megszülessek és el akart vetetni

-nem csodálja,hogy apu itthagyott minket,mert neki sem kéne egy ilyen rohadt kölyök

-1 patkány vagyok

többször megütött,hozzátenném.

Anyut is megütötte egyszer.

Valamelyik nap mikor anyu elvitte a nagymamámat kórházba-régen eltört a lába és most begyulladt és kezelésekre kell hordani-feljött és azt mondta,hogy mindenkit le tudna lőni,még engem is,meg hogy ő utána felakasztaná magát meg felgyujtaná a házat..

Egyszerűen nem normális,anyuval már nem tudjuk mit csináljunk..:-(

Szerintetek?


2010. aug. 6. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem orvosi kezelésre szorul...és ezt komolyan mondom
2010. aug. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A nagyszülők gondolkodásmódját nehéz megérteni. Valószínű fiatalon, ő se mondott volna ilyeneket. Nem kell olyan véresen komolyan venni, lehet, hogy nem ilyenre számított, de valószínűleg az ő elméje is megélt jobb napokat. Ilyenkor bedughatjátok öregek otthonába vagy valami, nem kell szenvedjetek. Vagy szakítsátok meg velük a kapcsolatot, bár elég ez nem lenne túl kedves.

Ja és ezt a többször lett öngyilkosos dolgot nem értem. Ezt azért elég nehéz lenne kivitelezni, nem?

2010. aug. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

hát neki nem..

összegyüjtötte a gyógyszereket és bevette.

2x volt hogy előttem csinálta meg,akkor 10éves voltam,vagy kevesebb

és 2-3x nem előttem csinálta de kellett bemenni hozzá a kórházba és láttam..

2010. aug. 6. 15:55
 4/8 anonim ***** válasza:

Esetleg öngyilkos kisérletet csinált, mert csak egyszer tud öngyilkos lenni, ha meg is hal.

De szerintem is költözzetek el, kerüld a nagypapádat, és vitessétek el, veszélyes rátok.Akár mit csinálhat veletek. Sok szerencsét.

2010. aug. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor öngyilkossági kisérletet követett el, nem lett öngyilkos, mert ha az lett volna, akkor már nem élne, és ezt tényleg nehéz lehet kivitelezni. Ezt nem kioktatásnak szántam :)


Amúgy elég nehéz lehet neked. Az öregek felfogásmódja tényleg más, régimódi, de ha semmit nem túloztál el, akkor ez már tényleg nem normális, és szerintem is orvosi kezelésre szorul. Sajnálom, hogy ilyen nagyszüleid vannak :(


Kívánom, hogy a sorsotok jobbra forduljon :)

2010. aug. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

öngyilkossági kísérlet, nem kell mindenbe belekötni, 14éves, s máris milyen gondjai vannak.

ne vedd magadra amit mondanak, valószínű nagy problémáik vannak, és rajtad sül el.

Próbálj meg beszélni édesanyáddal, hogy a nagyszüleidet utalják be valahova.Főleg a nagymamádat, az öngyilkossági kísérletek nagyon dúrvák.Lehet az is, hogy valamilyen betegségben szenved csak te nem tudsz róla.Kitartást, ne aggódj mert egyszer minden jó lesz.

2010. aug. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi hogy ilyen kedvesek vagytok:)

Rendben,akkor öngyilkossági kísérlet..

Most anyu próbálja intézni,hogy nagyapám bekerüljön öregek otthonába,de a nagymamámat nem akarja mert sajnálja.:S

2010. aug. 6. 16:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha ongyilkossagot probalt elkovetni es errol van zarojelentes is, konnyen eltavolithato a kozeletekbol, ha ennyire hulye.Anyad ne engedje, h igy beszeljenek veletek!!
2010. aug. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!