Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez már a "vég kezdete" a...

Ez már a "vég kezdete" a nővéremnek?

Figyelt kérdés
1,5 éve vált el, azóta nem is áll szándékában ismerkedni. A munkája mellett egy ilyen állatmenhelyen önkénteskedik hétvégén. De mostanában ez a munkája rovására megy, pl.a múlt hónapban 2 hét szabadságot vett ki mert új állatok érkeztek és el kelt a segítsége. Most pedig "ideiglenesen" hazavitt 2 kismalacot, akik csatatérré változtatták az udvart és a házat. Keresztb-kasul feltúrták az udvart, kutyaajtón ki-be járnak, összevissza rohangálnak a házban, ágyakon,kanapékon,fotelekben szaladgálnak. Amikor pedig egy reggel mentem nála az ágyában, a fején aludt mind a kettő. És ő ebben semmi rosszat nem lát, sőt már előre sajnálja hogy majd vissza kell őket vinnie... Húst pedig hónapok óta nem eszik. Mit lehetne tenni vele,hogy megjöjjön az esze?

2020. szept. 13. 10:05
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
81%

Te valójában az állatokat utálod, nem a nővéredért aggódsz.

A nővéred egy jó ember, te pedig savanyú vagy, és beleütöd mások életébe az orrod.

Inkább neked kéne helyretenni az életed, kitölteni értelmes és hasznos dolgokkal, hogy ne legyen időd más életébe beleszólni.

2020. szept. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
Nem utálom az állatokat, csak túlzás amit csinál. Mert az emberi kapcsolatai leépültek. Hónapok óta ki sem mozdul, nem megy emberek közé, csak munka,menhely,majd haza, másnap ismét. Igen, vannak emberek a menhelyen is, de az ideje 70%át az állatokkal tölti.
2020. szept. 13. 11:05
 13/42 anonim ***** válasza:
97%
Es? Lehet tul sokat csalodott az emberekben! Te is itt ellene kampanyolsz, akkor meg mit csodalkozol ha szivesebben tolti az idejet az allatokkal, akiktol szeretetet kap?
2020. szept. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
95%

Ki szerint túlzás? SZERINTED.

A nővéred szerint nem. Neki így jó. Felnőtt ember, el tudja dönteni egyedül is hogy miből mennyit akar az életébe.

Nem a te értékrended szerint köteles élni, és neked nincs jogod megmondani egy másik embernek hogy mi a túlzás és mi nem.

Foglalkozz a saját életeddel. Ha van. Bár ezt kétlem mert ha lenne akkor nem másokat cseszegetnél, ugyanis boldog, kiegyensúlyozott ember nem csinál ilyet.

2020. szept. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem semmi rossz nincs ebben, amíg nem megy a munkája rovására. Mindenki arra veszi ki a szabadságát, hogy azt csinálja, amit szeret, ő ezt szereti. Nekem a macskáim szaladgálnak mindenhol a lakásban, a malac sem rosszabb szerintem.
2020. szept. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
92%
Szia hugi mért lenne ez nekem a vég?
2020. szept. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:
Szia nővérkém, talán azért mert 35 évesen férfival kéne aludnod nem kismalacokkal.
2020. szept. 13. 13:08
 18/42 anonim ***** válasza:
És mi a gond azzal hogy nem férfival alszom hanem malacokkal?!
2020. szept. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:
Az hogy te ember vagy, nem malac.
2020. szept. 13. 13:15
 20/42 anonim ***** válasza:
94%
És ha jobb szeretem az állatokat az embereknél?!
2020. szept. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!